Belousovová má ťažké srdce na prezidentkinu dcéru. Celý škandál ju pobúril

Anna Belousovová, slovenská politička a bývalá podpredsedníčka a poslankyňa NR SR, sa pravidelne vyjadruje k aktuálnemu politickému dianu aj napriek tomu, že v aktívnej politike už niekoľko rokov nepôsobí.

Svoje názory vyjadruje najmä prostredníctvom sociálnej siete, kde si doposiaľ zgustla na niekoľkých politických predstaviteľoch.

V týchto dňoch jej zrejme leží na srdci kauza spojená s dcérou prezidentky Zuzany Čaputovej. Kauza vznikla po vystúpení Emmy Čaptovej na móle Fashion live 2021, na ktoré reagoval Tomáš Taraba, poslanec Ľudovej strany Naše Slovensko.

Poslanec uverejnil príspevok, v ktorom prezidentkinu dcéru ironicky okomentoval: ,,Po včerajšom dni vieme, že máme na Slovensku novú top modelku,”

Anna Belousovová sa ku kauze postavila racioálne a nedala sa ovplyvniť ani jednou stranou.

Podľa bývalej poslankyni NR SR bola kauza naozaj zbytočná a vyjadrenie okolo nej považuje za prehnané. Podľa Belousovovej by sa podobné vyjadrenia politikov nemali spájať s prácou, ktorú majú vykonávať. Politikom odkázala:

,Slovensko ide ku dnu a dva dni sa politici, médiá, ba dokonca parlament venujú nejakej 17-ročnej dievčine. Vážení, my nie sme monarchia. Prezidentka nie je kráľovná a jej dcéra nie je princezná. Venujte sa tomu, za čo ste platení.“

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Belousovová má ťažké srdce na prezidentkinu dcéru. Celý škandál ju pobúril”