Buďte štýlová v zime s bundou Napapijri

Sledujete najnovšie trendy a orientujete sa v módnych značkách, ktoré sú dnes v kurze? S príchodom zimy je nutné znova zaradiť do svojho šatníka teplejšie bundy, prípadne na jeseň ešte vytiahnuť vetrovku, ktorá vás ochráni proti silnému vetru. Máme pre vás tip na bundy, ktoré splnia všetky vaše očakávania.

Nórska vlajka neznamená nórsky pôvod

Ak si okrem sledovania módy zároveň aj všímate ľudí na ulici, určite ste už niekedy zaregistrovali, že nevšedné Napapijri bundy, z ktorých zrejme najznámejší je model obliekajúci sa cez hlavu. Tento typ bundy je dostupný v rôznych farbách a buď si ho zamilujete, alebo jednoducho nie je pre vás. Pod hrudníkom má typické vrecko práve s označením značky Napapijri a nórskou vlajkou.

Zaujímavým faktom, ktorý sa spája s Napapijri, je to, že značka pochádza z Talianska a nie z Nórska, ako by ste si na základe vlajky mohli myslieť.

Strihy, z ktorých si vyberiete

Ponuka Napapijri dámskych búnd však nekončí pri jednom typickom a originálnom strihu, vyberiete si tu aj poriadne zimné pérovky a mrazivé mesiace vás už neprekvapia. Okrem už spomínaných búnd cez hlavu, nájdete od tejto značky aj bežné zapínanie na zips a vybaviť sa môžete modelmi do každého ročného obdobia a rôznych podmienok. Výnimkou nie sú ani športové bundy ideálne na turistiku.

Bundy, ale aj ostatné kusy oblečenia Napapijri sú rozdelené do dvoch hlavných skupín, a to sú mestské produkty Urban určené na bežné, každodenné nosenie, a outdoorové oblečenie pod názvom Rainforest, ktoré zase oceníte v prírode, aj do nepriaznivého počasia.

Štýl oblečenia Napapijri si zamilujete, naviac ak máte radi aj výraznejšie a extravagantnejšie farebné prevedenia, tak ste tu na správnej adrese. Bundami sa na prvý pohľad odlíšite a zaujmete. Čo tak vybaviť seba a členov vašej rodiny bundami Napapijri a užiť si zimu v pohodlí a teple? Nemusíte sa báť ani mínusových teplôt a poriadnej snehovej búrky.

Zdroj obrázku: Kichigin / Shutterstock.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Buďte štýlová v zime s bundou Napapijri”