streda, 17 júla, 2024

Herec Hugh Jackman: Ideálny manžel, skvelý herec a fanúšik pečenia – Toto sme o ňom nevedeli

12. októbra mal jeden z najobľúbenejších austrálskych hercov Hugh Jackman 53 rokov. Fanúšikovia ho milujú nielen pre jeho rolu Wolverina, ale aj pre účinkovanie v muzikáloch. Sám herec priznal, že je rád, že o jeho divadelnej kariére vie málokto, inak by „chlapec s kučerami“ nikdy nesmel hrať brutálneho Logana. Zistite, prečo je tak milovaný publikom…

https://www.instagram.com/p/CUcaGOYgYNJ/

Príkladný rodinný muž

Hugh Jackman je jedným z hercov, ktorých meno sa nikdy nevyskytovalo v škandáloch. Herec má nielen krištáľovo čistú povesť, ale je aj príkladným otcom a manželom. So svojou manželkou Deborrou-Lee Furness žijú v dokonalej harmónii už viac ako 20 rokov. Kedysi mladého Hugha nezastavilo ani to, že jeho milovaná žena je od neho o 13 rokov staršia a možno aj preto tvoria doteraz silný pár.

https://www.instagram.com/p/CScKa7qnB2w/

Filantrop

Hugh Jackman neustále spolupracuje s rôznymi charitatívnymi organizáciami. Spolu s manželkou sa angažujú vo fonde, ktorý bojuje proti klimatickým zmenám a s Danielom Craigom pomáhajú pacientom s AIDS. Jackman sa tiež neustále zúčastňuje rôznych výziev na internete. Je tiež známym milovníkom kávy. Prevádzkuje vlastnú kaviareň, ktorej zisky idú výlučne na charitu.

https://www.instagram.com/p/CROZxVNjYxE/

Skvelý herec

Jackman je herec, ktorý vyzerá skvele v akejkoľvek úlohe. Pre väčšinu fanúšikov je to dokonalý Logan z X-Men. Zároveň dostal Zlatý glóbus za ústrednú rolu v muzikáli Les Miserables. A svoj dramatický talent mohol naplno odhaliť vo filme Darrena Aronofského „Fontána“.

https://www.instagram.com/p/CQ_P7lrDLEf/?utm_source=ig_embed

Držiteľ rekordov

Hugh je držiteľom aj niekoľkých nezvyčajných rekordov. Po prvé, je doteraz jediným hercom, ktorý hral rovnakú postavu sedemkrát. Reč je samozrejme o Wolverinovi. Jackman je tiež jediným broadwayským hercom, ktorý počas jednej sezóny zozbieral všetky divadelné ceny.

Skromný chlapík

Hugh sa vždy rád rozpráva s fanúšikmi, nevie, čo sú to hviezdne maniere. Podľa hollywoodskych štandardov vedie herec veľmi skromný životný štýl a počíta každý zarobený dolár. Vtipné však je, že herec má nevypovedanú dohodu s miestnymi paparazzmi. „V Austrálii za mnou jednoducho prídu – už vedia, ako im odpoviem – a ja sa ich pýtam: ‚Dobre, chlapci, čo chcete?“ Hovoria mi: „Potrebujeme ťa na pláži Bondi, v plavkách.“ Odpovedám: „Dobre, vidíme sa zajtra o ôsmej ráno!“ “. A potom za to získa pár týždňov úplného pokoja.

https://www.instagram.com/p/CNhcn7Rj_l9/

Dokonalý otec

Hugh a Deborra-Lee sa po sérii problémov rozhodli adoptovať si chlapca a o pár rokov sa im podarilo splodiť vlastné dieťa – dcéru. A pre herca nie je v živote nič dôležitejšie ako jeho rodina. Snaží sa osobne vodiť deti do školy, trávi s nimi všetok svoj voľný čas a nikdy sa nehanbí ukázať otcovskú lásku a starostlivosť na verejnosti.

Nezvyčajné hobby

„Mám rád outdoorové aktivity: plávanie, bicyklovanie. Potom môžem ležať a čítať knihu. A možno neuveríte, ale rád varím. A zo všetkého najviac milujem pečenie: pečiem chlieb a rôzne koláče, poznám veľa receptov. A, samozrejme, rád sa nikam neponáhľam, rozprávam sa s manželkou, komunikujem s deťmi a priateľmi.

Ako dieťa Hugh ani raz nepomyslel na hereckú kariéru. Chcel sa stať kuchárom a pripravovať jedlo na palube lietadla.

https://www.instagram.com/p/CNH2BvIjGpB/

Hugh Jackman je na vrchole svojej hereckej kariéry už viac ako desať rokov a je nepravdepodobné, že by plánoval spomaliť. Od 53-ročného herca teda očakávame nové úlohy. Sme si istí, že niekde tam vonku už na neho čaká „Oscar“.

 

Zdroj: ofigenno.com

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

11 dôvodov, prečo by ste mali venovať pozornosť svojim hovienkam – Ak je prasknuté, je to kvôli tomuto

V snahe o dobré zdravie často prehliadame jedinečné spôsoby,...

Kňaz povedal, čo rád robí vo voľnom čase. Objavila sa kritika

Voľný čas je luxus, ktorý chce každý z nás...

Super knihy na júlové čítanie od Grady

NOC V PARÍŽISandy BakerAko dlho sa dá utekať pred láskou?   Cat...

Prečítaj si aj

11 dôvodov, prečo by ste mali venovať pozornosť svojim hovienkam – Ak je prasknuté, je to kvôli tomuto

V snahe o dobré zdravie často prehliadame jedinečné spôsoby,...

Kňaz povedal, čo rád robí vo voľnom čase. Objavila sa kritika

Voľný čas je luxus, ktorý chce každý z nás...

Super knihy na júlové čítanie od Grady

NOC V PARÍŽISandy BakerAko dlho sa dá utekať pred láskou?   Cat...

Baba Wanga predpovedala, čo nás čaká v roku 2025. Toho sa každý bál

Baba Wanga, slávna bulharská jasnovidka, po sebe zanechala množstvo...

Dievčatko sa narodilo s „obrovskou hlavou“, ktorá stále rastie – po 30 rokoch sú lekári ohromení

Na Zemi sú miliardy ľudí a každý z nás je úplne jedinečný.Máme jedinečný vzhľad a osobnosť, nehovoriac o našej úplne jedinečnej rodine, ktorá je...

11 dôvodov, prečo by ste mali venovať pozornosť svojim hovienkam – Ak je prasknuté, je to kvôli tomuto

V snahe o dobré zdravie často prehliadame jedinečné spôsoby, ktorými nám telo oznamuje dôležité informácie. Jedným z takýchto prehliadaných aspektov sú naše výkaly. Zvyčajne...

Kňaz povedal, čo rád robí vo voľnom čase. Objavila sa kritika

Voľný čas je luxus, ktorý chce každý z nás stráviť venovaním sa svojim vášňam, oddychom alebo rozvojom záujmov. Túto univerzálnu pravdu potvrdzujú aj životy...
Verified by MonsterInsights