Inšpirujte sa: Štýlové outfity pre ženy po 50-tke Táto žena ukazuje, ako mať eleganciu a štýl

Táto žena si najskôr si založila účet, aby sledovala svoje deti a vnúčatá. Časom sa však jej záujmy zmenili. Začala sledovať popové hviezdy a blogerky, ktoré sa venujú móde. Nové idoly ju „donútili“ k tomu, aby si zmenila šatník a prestala byť šedou myškou.

Hnutie anti-age bloggerov si vo svete získava na obľube. Učia svojich fanúšikov, aby k svojmu veku a vzhľadu pristupovali s ľahkosťou. Žena je predsa krásna, bez ohľadu na to, koľko má rokov. Hlavnou vecou je správna starostlivosť o pokožku a schopnosť „predať sa“. Inšpirujte sa niekoľkými štýlovými outfitmi pre ženy po 50-tke, ktoré ponúka ikona Instagramu Bibi Horst.

Verte či neverte, táto usmievavá dáma na fotografii má už 57. Predtým, obyvateľka nemeckého Kolína, pracovala v oblasti interiérového dizajnu a dekorácie. Celý svoj život zasvätila tvorbe krásy.

Preto, keď mala ako 50-ročná zdravotné problémy, rozhodla sa založiť si osobný blog o štýle a móde. Jej stránka vyzerala ako umelecké dielo, kde zdieľa nielen svoje fotografie, ale aj iných krásnych ľudí.

Je presvedčená, že elegancia a luxus nie sú len pre mladých ľudí: „… krása a vitalita nie je otázkou veku, ale umenia rozpoznať, využiť naše individuálne schopnosti a vyniesť ich na povrch s naším vlastným štýlom a vášňou. “

Veľa žiarivých odtieňov a jasných detailov

Bibi Horst často zdôrazňuje svoju postavu priliehavými outfitmi. Jej šatník väčšinou pozostáva zo svetlých šiat. Z tohto dôvodu jej vzhľad vyzerá ešte ženskejšie a atraktívnejšie.

Blogerka nezabúda ani na detaily. Keď romantický outfit doplníte o žiarivo-zelenú kabelku, okamžite upútate pozornosť všetkých naokolo. Áno, štýl má táto žena rozhodne v krvi. Koniec koncov, musíte uznať, že je príjemné sa na ňu pozerať.

Na svojom Instagrame ukazuje nielen štýlový vzhľad pre staršie ženy, ale hovorí aj o svojom živote. Veľa cestuje, cvičí jogu, dodržiava správnu výživu a často sa usmieva. Možno ste si všimli, že jej úsmev žiari takmer na každej fotografii. Verí, že pozitívny prístup je najdôležitejší. Súhlasíte s ňou?

 

Zdroj: sovkusom.ru

foto: pinterest.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Inšpirujte sa: Štýlové outfity pre ženy po 50-tke Táto žena ukazuje, ako mať eleganciu a štýl”