Muž neveril na koronu a urobil rodinnú oslavu. Kvôli nemu zomierali ľudia

Tony Green bol mesiace skeptický voči tomu, že hrozba Covid-19 je skutočná. Neskôr v júni hostil malé rodinné stretnutie, kde všetci ochoreli.

Tony uviedol pre CNN, že sa považuje za príklad pre ostatných. „Musíme byť príkladom, hádam, prinášať povedomie o tom, čo sa môže stať na malom zhromaždení.“ Potom, čo všetkých šesť ľudí,

Tony, jeho partnerka a ich rodičia na víkendovom podujatí ochorelo, bolo pozitívne testovaných ďalších osem ľudí v ich rodinách, čím sa celkový počet zvýšil na 14. Tony, ktorý žije v Texase, skončil v nemocnici a lekári ho zachránili pred mozgovou príhodou. O niekoľko dní mu bolo lepšie.

Jeho svokor bol hospitalizovaný a vyzeralo to, že sa jeho stav zlepšuje, no zostal šesť týždňov na ventilátoroch a nakoniec zomrel. Tony uviedol, že žiadne rozlúčenie sa žiaľ nemohlo konať. „Na pohrebe sme mohli mať len 10 ľudí.“ napísal. V nemocnici chorobe žiaľ podľahla aj jeho svokra.

Tony si vyčíta organizovanie stretnutia. „Pocit, ktorý mám je podobný tomu, ako keď opitý vodič, usmrtí pri dopravnej nehode svoju rodinu,“ uviedol Tony. „Bolo to neúmyselné. Bolo to u mňa doma. Nesiem pocit zodpovednosti.“ Nikto nevie, kto na stretnutie prišiel už chorý, no pocit viny u Tonyho ostáva.

,,Koľko ľudí by ochorelo, keby som ten víkend nikdy nebol hostiteľom? Jeden? Možno dvaja? Smútok prichádza vo vlnách.“ Tony tiež vyzýva, aby si ľudia na sviatky rozmysleli rodinné oslavy a stretnutia. Nikdy neviete čo sa môže hoc aj nedopatrením stať a budete si to potom veľmi dlho vyčítať.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž neveril na koronu a urobil rodinnú oslavu. Kvôli nemu zomierali ľudia”