Na tomto mieste bol v Bratislabe bordel. Pozrite sa, ako to vyzerá vo vnútri, kým ho uplne prerobia

Sad Janka Kráľa je okrem Železnej studničky a iných nádherných zelených zákutí hlavného mesta jednou z najobľúbenejších miest na oddych, šport a prechádzky.

Okrem tohto prvenstva je aj najstarším verejným parkom v strednej Európe .Jedna z budou v sade je však už dlhé roky nevyužívaná a tak sa ju mesto rozhodlo zrekonštruovať a vytvoriť z nej nie len priestor pre rodiny s deťmi a mladých.

Dôvodom, prečo schátranú budovu mesto neodkúpilo skôr, je to, že v jej priestoroch bol “masážny salón”. O pochybnej povesti tohto zariadenia Matúš Vallo prezradil: ,,Ľudia sa mentálne vyhýbali tejto časti parku, lebo tu bol… bordel.” 

Primátor dodal, že práve táto budova bola posledným objektom v areáli, ktorý nepatril mestu. Mesto po dlhých rokoch budovu získalo a prisľúbilo, že park spolu s budovou bude slúžiť na rekreáciu v prírodnom prostredí.

V zrekonštruovanej budove bude okrem verejného a dôkladne udržiavaného sociálneho zázemia aj občerstvenie pre návštevníkov, pričom primátor zdôraznil, že bude cenovo dostupné. Okrem toho sa tam majú konať aj verejné kultúrne podujatia a to konkrétne v susednom amfiteátrovom posedení.

Zdroj: Facebook/Matúš Vallo

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Na tomto mieste bol v Bratislabe bordel. Pozrite sa, ako to vyzerá vo vnútri, kým ho uplne prerobia”