Z prezidentkinej dcéry je modelka. Predvádzala už aj na móle v Bratislave

Naša očarujúca prezidentka Zuzana Čaputová sa za svoje dcéry určite hanbiť nemusí. Jedna z nich svoje sympatie dokonca využila vo svoj prospech a vydala sa na dráhu modelky. Medzi prvé udalosti, na ktorých sa Emma Čaputová predviedla, patrila módna šou Fashion Live 2021.

Emma Čaputová je modelka známej modelingovej agentúry, ktorá pred niekoľkými týždňami uverejnila jej nádherné fotografie. Prezidentkina 17-ročná dcéra sa predviedla na móle na Fashion Live 2021. Tejto módnej prehliadky sa zúčastnili mnohé slovenské celebrity, ktorí si pozreli modely známych profesionálnych módnych návrhárov.

Na dcéru sa prišla pozrieť aj hrdá mama, prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová. Prezidentkina prítomnosť jej určite dodala odvahu. Dokonalé outfity jej pri každom vystúpení na móle dopĺňal aj nový krátky účes.

Zdroj: hitky.sk

Zdroj: Instagram/emma_caputova

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Z prezidentkinej dcéry je modelka. Predvádzala už aj na móle v Bratislave”