10 Tipov, vďaka ktorým sa nikdy nebudete báť, že by vás muž podviedol s inou

Čo môžete urobiť, aby vás váš milovaný muž nikdy nemal potrebu podvádzať? Príliš veľa žien sa obáva, že sa do nich partner zamiluje a odíde k inej. Ak budete postupovať podľa týchto tipov, žiaden muž nebude hľadať šťastie po boku inej ženy!

man in black leather jacket kissing woman in white shirt                       unsplash

Tieto tipy pomôžu párom, ktoré sú v počiatočnom štádiu vzťahu, ale aj tým, ktorí sú manželmi už niekoľko rokov či desaťročí. Čo teda robiť?

  1. Ľúbte sa, oceňujte sa a rešpektujte sa

Psychológovia tvrdia, že k ženám, ktoré sa nemilujú, sa muži nesprávajú s patričnou úctou. Reč nie je o návštevách kozmetičky ani o kúpe nového oblečenia. Ide o to, aby ste pochopili, že ste jedinečná. Milujte a oceňte samú seba, svoje telo a nájdite si čas na šport, učenie sa niečoho nového a emotívne stretnutia s priateľmi.

  1. Buďte zaujímavá pre ostatných aj pre seba

Rozvíjajte nové pozitívne vlastnosti a pracujte na nedostatkoch. Nikdy nepodceňujte svoje sebavedomie a nenechajte sa urážať. Ak sa vám niečo nepáči, porozprávajte sa o tom otvorene. Neduste v sebe pocit viny a odpúšťajte druhým, no zároveň sa držte ďalej od toxických ľudí.

Zabudnite na neustále fňukanie a sťažovanie na život. Pracujte na sebe, snažte sa zlepšiť kvalitu svojho života a častejšie sa smejte.

Dbajte na svoju atraktivitu a nájdite si čas na mejkap a dobrý styling, pretože od toho, či a ako ste spokojná so svojím vzhľadom, závisí vaša nálada.

Samozrejme, plňte si svoje sny, aj tie najmenšie. Nová vzrušujúca kniha, kúpa krásnych šiat alebo výlet do prírody vás môžu potešiť a naplniť pozitívnymi emóciami.

silhouette of man and woman kissing on beach during sunset                       unsplash

  1. Snažte sa vyzerať atraktívne

Samozrejme, milujúci muž je pripravený akceptovať vás v roztiahnutom tričku s uterákom na hlave. Nezabúdajte sa o seba starať, aby obdiv v očiach vášho partnera nikdy nevyprchal.

  1. Postarajte sa o svojho manžela

Váš partner je zároveň vaším odrazom. Chcete zdravý a harmonický vzťah? Postarajte sa o neho a dajte mu čas. Objímajte ho častejšie bez dôvodu a každý deň si nájdite čas a spýtajte sa na to, ako sa má. Nech vždy cíti, že je pre vás výnimočný. Tieto zdanlivo jednoduché veci napĺňajú muža energiou a inšpirujú ho k úspechom.

  1. Venujte sa intímnemu životu

Sex je pre muža veľmi dôležitý, preto by ste mali vedieť, čo sa mu páči a čo nie. Nezabudnite mu povedať o svojich preferenciách. Ak máte pocit, že niečo nie je v poriadku, je čas sa otvorene porozprávať a zistiť príčinu problému. Pravidelný a pestrý intímny život navyše znižuje túžbu muža mať milenku.

smiling man and woman about to kiss                          unsplash

  1. Naučte sa pokojne riešiť konflikty

Kritizovanie na verejnosti a scény pred očami neznámych ľudí sú jednoducho neprípustné. Pamätajte, že muž je veľmi zraniteľný, aj keď to neukazuje navonok. A ak si ho žena neváži, s najväčšou pravdepodobnosťou sa od nej bude dištancovať.

  1. Buďte tajomná

Nevzdávajte sa svojho obľúbeného koníčka a dovoľte si mať ženské tajomstvá. Flirtujte, smejte sa a niekedy buďte vážna v komunikácii s milovanou osobou. Zmeňte sa a otvorte sa partnerovi z rôznych uhlov pohľadu.

  1. Nerobte žiarlivostné scény

Neustály strach zo straty muža vedie len k tomu, že naňho začnete žiarliť a nevyhnete sa porovnávaniu s inými ženami. Ale ak si vás už vybral, tak ste pre neho tá najlepšia, nie? Nerobte mu teda scény a správajte sa pokojne a sebavedomo. Muži to cítia a vy automaticky budete zastávať víťaznú pozíciu.

woman riding on man's back on green field                          unsplash

  1. Zaujímajte sa o partnerove záľuby

Neznamená to, že s ním musíte ísť na ryby alebo sledovať každý futbalový zápas. Ale aspoň niekedy sa zaujímate o to, čo má rád, aby ste nestratili emocionálnu intimitu.

  1. Nestavajte sa do role jeho matky

Ste milovaná žena, nie jeho matka. Nechajte muža, aby sa sám rozhodoval a neberte na seba všetky problémy, počnúc finančnými a končiac domácnosťou. Nepripravte ho o možnosť postarať sa o vás! Chváľte svojho manžela za milé slová, pomoc a dary (môžete aj verejne), ale nelichoťte mu.

Verte, že každý muž chce, aby ho jeho žena potrebovala!

 

Zdroj: coffeewithmilk.com.ua

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “10 Tipov, vďaka ktorým sa nikdy nebudete báť, že by vás muž podviedol s inou”