Angelina Jolie, Tom Cruise a ďalší: aké boli prvé manželstvá svetových domácich hviezd?

Prvé manželstvo je vždy jedinečný a neopakovateľný zážitok. Bez ohľadu na to, či to bolo raz a navždy, chyba z mladosti, alebo len neúspešný pokus. Vždy ide o cennú skúsenosť, aj keď nie vždy to dopadne v náš prospech.

Na prvé manželstvá hviezd si často nepamätajú ani ich najoddanejší fanúšikovia a často patria k tým najkratším v ich živote, no zároveň najdôležitejším. Pripomeňte si, s kým sa dali do manželstva vaše herecké idoly.

Robert Downey Jr.

Prvou manželkou dnes už slávneho herca bola Deborah Falconer. Pár mesiacov od prvého stretnutia si povedali svoje „áno“ v roku 1992. O rok neskôr sa im narodil syn, no ich manželstvo to nijako neupevnilo. Dvojica sa rozviedla v roku 2004, keď Robertovu závislosť na drogách a alkohole či neustálu neveru už Deborah nedokázala tolerovať. Dnes bývalí manželia udržiavajú priateľské vzťahy kvôli spoločnej výchove syna.

George Clooney

Clooney sa prvýkrát oženil v roku 1989 s Taliou Bolsamovou, ktorú náhodne stretol v bare. Manželstvo však od začiatku praskalo vo švíkoch a o tri roky neskôr a dali rozviesť. Nikto nevie, čo prene sa medzi nimi stalo, no po rozvode sa herec zaprisahal, že sa už nikdy neožení. Držal sa toho 40 rokov, kým nestretol Amal Alamuddin, s ktorou má dve deti.

Angelina Jolieová

Málokto si pamätá, že Angelina mala pred Pittom a Thorntonom ďalšie manželstvo. V roku 1995 sa zoznámila s hercom Johnnym Lee Millerom, za ktorého sa o rok neskôr vydala. Ich manželstvo sa však takmer okamžite skončilo, keďže Miller nevedel o herečkinej ťažkej závislosti na drogách. Johnny na to nestačil a o rok neskôr sa pár rozviedol. Aj napriek tom Angelina neskôr povedala, že bola vďačná svojmu prvému manželovi za to, že jej pomohol vyrovnať sa s jej problémami.

Monica Bellucciová

Niekoľko rokov pred stretnutím s Vincentom Casselom si bola Monica bola istá, že našla lásku svojho života. Bol ňou fotograf Claudio Basso, za ktorého sa vydala v roku 1990. Mladým ľuďom sa zdalo, že jeden bez druhého nedokážu žiť, a preto svadbu neodkladali. Manželstvo im však vydržalo len štyri roky.

Johnny Depp

Johnny sa už dlho pred neslávne známym sobášom s Amber Heard snažil založiť si rodinu. Jeho vyvolenou bola obyčajná kaderníčka Laurie Ann Ellison. Bola o päť rokov staršia ako vtedy ešte stále málo známy herec. V roku 1983 si povedali svoje „áno“ a zdalo sa, že všetko bude v poriadku. Deppova neskúsenosť a vášeň pre prácu však nakoniec dokonalé manželstvo zničili. Po štyroch rokoch sa dvojica rozhodla rozviesť.

Tom Cruise

Prvou manželkou Toma Cruisa bola Mimi Rogersová. V tom čase už bol Tom pomerne slávnym hercom s mnohými fanúšikmi. Pár sa zosobášil rok po zoznámení. Bola to práve Mimi, ktorá priviedla herca k scientológii. Ani to však nepomohlo zachrániť manželstvo, ktoré sa o štyri roky neskôr rozpadlo. Tom potom uviedol, že dôvodom rozvodu bol fakt, že Mimi nemohla otehotnieť.

Bohužiaľ, je mimoriadne zriedkavé, že počujeme príbehy ľudí, ktorí celý život prežili spolu v ich prvom manželstve. A štatistika rozvodovosti neveští nič dobré.

 

Zdroj: ofigenno.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Angelina Jolie, Tom Cruise a ďalší: aké boli prvé manželstvá svetových domácich hviezd?”