Dcérke sa prihováral ešte v brušku. Reakcia malej Antonelly po pôrode Vás dojme!

Deti začínajú vnímať zvuky už 16 týždňov od počatia. V 26. týždni dokonca začnú na zvuky okolia reagovať a často ich upokojí aj hlas rodičov.

Týmto sa riadil aj Flávio Dantas z Brazílie, ktorý sa svojej dcérke prihováral každý deň až do dňa pôrodu. Túto jeho snahu tak dcérka hneď po narodení odmenila tým najsladším darom, ktorý Vás dojme k slzám.

Fláviova partnerka, Tarsila tak prezradila, že jej partner sa dcérke v brušku prihováral každý deň. “Budem tu vždy [pre teba],” vravel Flávio popritom ako hladil partnerkine tehotenské bruško. Vždy, keď to urobil, začala malá Antonella kopať a hýbať sa. Antonella sa narodila 11. augusta, keď sa v Brazílii oslavuje Deň otcov.

Flávio si teda nemohol želať ani krajšieho daru v tento špeciálny deň, no to nebolo všetko čím ho dcéra prekvapila.

Keď personál dal rodičom Antonellu po prvýkrát do rúk, spala. Preto ju hneď Flávio pozdravil a prihovoril sa jej rovnakými slovami ako počas Tarsilinho tehotenstva.

V tom momente Antonella otvorila oči a obom rodičom uštedrila ten najväčší a najširší úsmev ako mohla. “Bolo to vtedy, keď som si bol istý čo znamená láska,” spomína na úžasný moment Flávio. Tento moment zachytili aj na fotografiu, ktorá Vás určite od šťastia a radosti dojme k slzám.

 

Malá Antonella takto tohto roku oslávila svoje 1. narodeniny:

zdroj:theheartysoul.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dcérke sa prihováral ešte v brušku. Reakcia malej Antonelly po pôrode Vás dojme!”