Dojemné gesto od komikov zo Silných rečí! Do piešťanského Lidlu doručili desať kytíc

Po štvrtkovom incidente v piešťanskej predajni Lidl zostala väčšina Slovenska v šoku. Agresivita protestujúcich, ktorí zdevastovali predajňu a odmietli dodržiavať protipandemické opatrenia mnohých zarazila a pohoršila. Väčšina Slovákov súhlasí, že situácia s antirúškarmi už zašla priďaleko, a je na čase s ňou niečo urobiť.

Obchodný reťaz sa snaží ľudí povzbudiť a odkazuje, aby si zachovali ľudskosť a nenechali sa ovládať vášňami. Zároveň, spoločne s inými, zverejnil poďakovanie svojim zamestnancom, ktorí sú vystavení veľkému stresu.

Skupina komikov zo Silných rečí, však zašla ešte o krok ďalej a pre zamestnankyne Lidlu nechali doručiť desať kytíc. Chceli im tak dať najavo, že sa v danej situácii zachovali správne, a že stoja na ich strane.

Podľa ich názoru, bola agresivita protestujúcej skupiny nezmyselná a porušovanie pravidiel, ohrozovanie ľudí a vyvolávanie chaosu nemôže byť v modernej spoločnosti spôsobom boja.

“ Aj preto, aby hlasy ukričanej nahnevanej pomýlenej menšiny neprehlušili pokojnú väčšinu, ktorá nemá potrebu vyvolávať rozbroje. Podporujeme všetkých, čo dodržiavajú pravidlá, pretože vieme, že len spoločnou zodpovednosťou sa z tejto krízy dostaneme von.“ uviedla skupina komikov na Facebooku.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dojemné gesto od komikov zo Silných rečí! Do piešťanského Lidlu doručili desať kytíc”