Inšpirujte sa nezvyčajnými detailmi na outfitoch, ktoré podčiarknu vašu eleganciu a šarm

Vyzerať dobre a štýlovo je snom každej ženy. K dosiahnutiu tohto cieľa môžu pomôcť netriviálne detaily, ktoré upútajú pozornosť. Môžu byť celkom jednoduché, finančne nenáročné, no zároveň efektívne. Vďaka nevyčerpateľnej predstavivosti dizajnérov sa objavuje stále viac nových modelov, ktoré si zaslúžia aj vašu pozornosť.

Neštandardný prístup k používaniu  doplnkov, strihov – vďaka detailom sa klasika stáva extravagantnou a bežné modely sa zmenia na také, ktoré by ste si obliekli na oslavu svojich narodenín.

Zámerné kontrasty, miešanie tkanín s rôznymi textúrami, vrstvenie – to sú len niektoré z techník, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou modelov s „vlnkami“. Ich kúzlo často spočíva práve v kombinácii neskombinovateľného.

Neobvyklé otvory v rukávoch, šnurovanie, originálny dizajn vreciek a strihy pôsobia atraktívne. V návrhu sa často používajú prvky výšivky, volániky a záhyby či nariasenie.

Zaujímavé dizajnové modely s autorským vzorom aplikovaným na látku. Je pozoruhodné, že vzor môže byť tiež reliéfny, vyšívaný alebo jednoducho položený na vrch.

Ani obyčajné oblečenie, doplnené originálnymi detailmi, nepôsobí nudne. Rovnako efektne môže pôsobiť zreteľne označený geometrický vzor a asymetria, vzor látky a ozdobné prvky z kamienkov alebo korálikov.

V šatách rôznych štýlov môžu byť prítomné zaujímavé detaily. Blúzky, sukne, šaty, kabáty, nohavice – to všetko má istý charakteristický znak, bez ktorého by boli inak tieto modely nevýrazné.

Prítomnosť originálnych detailov v oblečení neznamená odmietanie doplnkov. Niekedy je ich prítomnosť jednoducho potrebná na vytvorenie celkového outfitu.

Pri výbere originálneho oblečenia by ste mali vedieť, kedy prestať. Miešanie niekoľkých detailov pri vytváraní budúceho vzhľadu môže negovať všetky snahy a zbaviť vás požadovaného šarmu či elegancie.

 

Zdroj: cpykami.ru

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Inšpirujte sa nezvyčajnými detailmi na outfitoch, ktoré podčiarknu vašu eleganciu a šarm”