Kristína Tormová zaskočila správou na Instagrame! Ak sa nedáš zaočkovať, bloknem ťa!

Herečka a spisovateľka, Kristína Tormová, mnohých zaskočila jej najnovším príspevkom na Instagrame. Zúfalo v ňom ľudí prosí, aby sa dali zaočkovať a zdieľa nešťastný príbeh z vlastného života.

“Minulý týždeň mi na covid zomrel kamarát. Veril konšpiráciám, neveril očkovaniu.” priznáva smutnú správu.

Kristína Tormová presvedčila taxikára, aby si nasadil rúško! | 44

foto: instagram

Podľa slov influencerky mnohí z nás nie sú dostatočne informovaní o aktuálnom počte nakazených a neuvedomujú si závažnosť situácie.

“Neviem, či vnímate, čo sa deje…Že denne pribúda aj 7000 pozitívnych, že za ostatný týždeň v súvislosti s COVIDOM umrelo viac ako 300 ľudí, v nemocniciach je dnes s COVIDOM 2626 ľudí…Zajtra bude viac…”

Kristína ďalej pripomína, že zdravotníctvo nevládze a je vyčerpané. Informuje, že mnohé potrebné chirurgické zákroky nemôžu byť vykonané, pretože nemocnice nemajú dostatok miesta. Osobám s ťažkým priebehom taktiež nie je pomoci, keďže nemocniciam chýba potrebné vybavenie.

Tormová ľudí nabáda, aby neverili konšpiráciám a nešírili dezinformácie, pretože to v tejto chvíli potrebujeme najmenej.

NÁDHERA! Kristína Tormová ukázala fotku, ktorá dojme aj VÁS!

foto: instagram

“Viem, že sa k vám možno dostávajú správy, ako nás vakcíny zabíjajú, ako nefungujú, ako sú manipuláciou a totalitou a genocídou, že len farma priemysel zarába, že to len média vyrábajú paniku…Vakcína sa ukázala ako jediné východisko z tejto situácie. Neznamená, že sa nenakazíte, ale podľa dát z celého sveta, je jasné, že vás do veľkej miery ochráni pred hospitalizáciou, či smrťou.” 

Odvážna influencerka nakoniec priznáva, že aj keď nie je dostatočne kvalifikovaná na odbornú pomoc s covidom, môže prispieť aspoň takto.

“Nie som vedkyňa, lekárka, zdravotníčka..ale všetkých týchto ľudí si mimoriadne vážim. Som obyčajná influencerka. Mám dosah, mám sledovačov a cítim, že je mojou povinnosťou využiť to aj na tieto témy. Keď dokážem predávať všeličobárčo, snáď budem užitočná aj tu.” 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Kristína Tormová zaskočila správou na Instagrame! Ak sa nedáš zaočkovať, bloknem ťa!”