Majiteľ burgrárne v Trnave má otvorené aj napriek nariadeniu hygienikov a vysokej pokute

Hollywood Burger, jedna z trnavských prevádzok s burgrami, má otvorené aj napriek aktuálnemu núdzovému stavu a nariadeniam hygienokv. Majiteľ reštaurácie sa už pred niekoľkými mesiacmi rozhodol nerešpektovať nariadenia vlády, v čom pokračuje do dnešného dňa.

Prevádzka je aj napriek niekoľkým návštevám hygienikov stále otvorená. Pri návšteve prevádzky sa pracovníci hygieny nestretli s pochopením a vzájomným rešpektom, ale len s osočovaním a nadávkami.

Majiteľ prevádzky dlhé mesiace nerešpektuje protipandemické opatrenia.

V posledných týždňoch sa neriadil režimom OTP, nekontroloval očkovacie preukazy a ani potvrdenia o prekonaní koronavírusu. Majiteľ svoj odpor voči nariadeniam prezentuje aj na sociálnych sieťach, kde uverejnil aj video z poslednej návštevy hygienikov.

Hygienici potvrdili, že už počas prvej návštevy prevádzky našli zamestnanci Regionálneho úradu verejného zdravotníctva viaceré pochybenia, za ktoré mala byť majiteľovi burgrárne udelená pokuta vo výške 1 000 eur.

Majiteľ sa rozhodol pokutu nezaplatiť. Prípad pokračoval na súd a Regionálny úrad rozhodol o zatvorení prevádzky. Aby sa predišlo prípadným problémom, hygienici prišli na miesto aj s políciou. Na výzvu o zatvorení reagoval majiteľ takto: „Vaša legislatíva stojí za veľké ho*no.“

 Majiteľ nerešpektoval políciu a stál si za rozhodnutím prevádzku nezatvoriť, pričom v tom momente v podniku sedeli zákazníci. Majiteľ im povedal, aby v reštaurácii pokojne ostali, pretože jemu nikto nezakáže podnikať.

Podľa Regionálneho úradu verejného zdravotníctva sú kontroly z hygieny v podniku takmer každý týždeň. Majiteľ burgrárne vraj podnik nezatvorí a tvrdí, že chllapcov z Hollywoodu vláda nikdy nezlomí a to ani tým, že im bude hádzať pod nohy polená.

Zdroj: instagram/hollywood_trnava

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Majiteľ burgrárne v Trnave má otvorené aj napriek nariadeniu hygienikov a vysokej pokute”