Tehotná zdravotníčka Ľudmila má dosť nerešpektovania a ohradzovania sa “odborníkmi”, ktorí skafander videli len v ponuke aliexpressu

Jedna zo slovenských zdravotných sestier sa odhodlala prehovoriť do duší všetkých antivaxerov a popieračov pandémie. Na svoj súkromný profil pridala príspevok, ktorý doplnila fotografiou z pracovného prostredia, na ktorej je zreteľne vidieť, že je vo vysokom štádiu tehotenstva.

Ľudmila Babejová Lineková prezradila, že jej obľúbený outfit pod skafander, ktorý je dnes povinnou výbavou na jej oddelení, sú farebné šaty doplnené teplým svetrom a účinným respirátorom. O tomto outfite prezradila: ,,Síce v ňom nevydržím celý deň, ako pred 6- timi mesiacmi (áno, očkovanie nespôsobuje neplodnosť), som v ňom aj tak väčšinu dňa.

Moji kolegovia, tí sú väčší machri, niektorí neidú na záchod aj 12 hodín, nepijú, nejedia.” Všetko, čo sa na nemocničných oddeleniach udeje, je silne kolektívnou spoluprácou medzi zdravotníkmi a pacientom. Zdravotníci fungujú s heslom – “aj futbalista dokáže odohrať zápas so zlomenou nohou – lebo jeden za všetkých, všetci za jedného”.

Ľudmila tvrdí, že zdravotníkom berie aj poslednú kvapku trpezlivosti a energie antipropaganda a znevažovanie zo strany niektorých politikov. Zdravotníčku najviac hnevá: ,,Vidieť nepravdy, oslovovanie ala dr. Mengele, zosmiešňovanie pani prezidentky ( ktorá za nami otvorene stojí asi najviac), nerešpektovanie ničoho a ohradzovanie sa odborníkmi, ktorý skafander videli len v ponuke aliexpressu je úbohe.” 

Obetavá zdravotníčka žiada jediné – aby mohli pracovať v kľude a aby sa z pandémie nerobila fantasmagória. Dôvod aktuálnej situácie je najmä nízky počet zaočkovaných. Na oddelení, kde Ľudmila pracuje, je 81% nezaočkovaných, pričom na umelej pľúcnej ventilácii je až 100 % nezaočkovaných.

Zdroj: Facebook/Ľudmila Babejová Lineková

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tehotná zdravotníčka Ľudmila má dosť nerešpektovania a ohradzovania sa “odborníkmi”, ktorí skafander videli len v ponuke aliexpressu”