Trnavský kňaz si v byte mal užívať milostné hrátky. Rušil tým susedov, ktorí ho nahlásili

Predstavte si, že ste sa nasťahovali do bytového domu, v ktorom nad vami býva katolícky farár, Určite by ste predpokladali, že sused tohto duchovného povolania nebude žiadnym problémom a život v paneláku bude idilický. Opak sa pre slovenskú štvorčlennú rodinu však stal pravdou uvádza Tv JOJ.

Rodina sa prisťahovala do obytného domu začiatkom roka 2021 v meste Dunajská Streda. Po pár dňoch však pochopila, že kňaz nie je žiaden oddaný duchovný a nad hlavami členov tejto rodiny si naplno užíva milostné hrátky.

Po chvíli sa rodina kvôli neznesiteľným zvukom milostných hier rozhodla správanie kňaza nahlásiť na Trnavskú arcidiecézu, nakoľko si aj napriek sľubu celibátu naplno užíval milostný život.

Zvuky, ktoré počuli v prvých týždňoch pripomínali zvuky vŕzgajúceho nábytku a tak si rodina myslela, že kňaz sa v neskorých nočných hodinách vždy rozhodol presúvať nábytok.

Napokon však kňaza odhalili a konfrontovali ho. Kňaz sa po prvotnom popieraní rozhodol prehovoriť a priznal, že si v byte naplno užíva. Za svoje správanie sa rodine ospravedlnil.

Arcidiecéza prípad stále rieši aj napriek tomu, že od podania sťažnosti prešiel takmer rok. Trnavská arcidiecéza sa k prípadu vyjadrila: ,,Daná vec je v štádiu šetrenia a riešenia. V tejto chvíli vám nemôžeme poskytnúť žiadne ďalšie informácie.“

zdroj: tv joj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Trnavský kňaz si v byte mal užívať milostné hrátky. Rušil tým susedov, ktorí ho nahlásili”