Všetko podľa svokrovcov: Slovenskej neveste sa vyhrážajú, že neprídu na svadbu jediného syna!

Na Facebookovej stránke Priznania žien sa omieľa mnoho zaujímavých príspevkov. Tentokrát prišla budúca nevesta s prosbou o pomoc ako vyriešiť zapleklitú situáciu týkajúcu sa svadby. Svokra si tak pomyselne dupla nohou a chce organizovať všetko za budúci pár.

Neznámu ženu však trápi aj to, že sa jej nastávajúci k tomu poriadne nevyjadril. Ako by ste jej pomohli dostať sa z tejto neľahkej situácie Vy?

Nebude po našom, nejdeme na svadbu!

“Ahojte ľudkovia, budúci rok ma čaká svadba. Bohužiaľ, moja budúca svokra so svokrom sú proti sobášu v našom kostole a chcú si to presadiť, aby som sa vydávala v ich kostole, že ak tak nespravím, tak sa sobáša vlastného syna nezúčastnia.

Proste ma tým začali vydierať stále keď prídem k nim a dookola mi to opakujú, že sa sobáša nezúčastnia ak nebude po ich. Dosť ma mrzí, že sa k tomu takto stavajú, keďže je to ich jediný syn a bolo by aj mne ľúto ak by sa sobáša ich jediného syna nezúčastnili.”

Podvoliť sa nechce

“Ja sa v ich kostole vydávať nechcem, pretože sa tam necítim dobre, nemám ani vzťah k ich farárovi (popravde veľmi ho nemusím, pretože ako farár sa nevie pekne správať voči veriacim v jeho fárnosti). Svokrovcom sa podvoliť nedám, pretože ak to spravím raz, viem, že ma už takto budú vydierať kade čím do konca života. Jednoducho nie som typ človeka ktorý so sebou nechá zametať.”

Budúci manžel má neutrálny postoj

“Nastávajúci sa k téme vyjadril, že sa ešte uvidí čo a ako, no som sklamaná z toho, že sa napriek tomu nepostavil na moju stranu a nedokázal sa postaviť vlastnej mame, keďže o pár mesiacov sa stanem jeho ženou. Je tu niekto taký, kto zažil podobnú situáciu, prípadne ako ste ju vyriešili?? Ďakujem za každú radu.”

Pod príspevkom zúfalej nevesty sa spustila búrlivá diskusia. No väčšina ľudí je na strane nevesty, ktorú chce varovať pred “vyčínaním” svokry po svadbe. Niektorí prišli so zaujímavými nápadmi, iní dávajú neveste za pravdu, že by sa mala svadba konať v blízkosti bydliska nevesty. Čo by ste na jej mieste robili Vy?

 

Zdroj: facebook.com/priznaniazien

 

Zdroj: facebook.com/priznaniazien

 

Zdroj: facebook.com/priznaniazien

 

Zdroj: facebook.com/priznaniazien

 

Zdroj: facebook.com/priznaniazien

 

Zdroj: facebook.com/priznaniazien

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Všetko podľa svokrovcov: Slovenskej neveste sa vyhrážajú, že neprídu na svadbu jediného syna!”