Zrážke s nákladným autom podľahla matka a všetky jej deti. Ich otec má zlomené srdce

Edward a 29-ročná Lindsey Schmidt boli manželia a vychovávali svoje tri deti. Žili v Beecher, Illinois, keď Lindsey bola opäť tehotná.

Lindsey prihlásila svojich synov počas prázdnin do cirkevnej školy. Bol pondelok ráno a ona uložila svoje deti do autosedačiek ich Subaru Outback z roku 2014.

Následne sa vydali na cestu do školy, no pickup Chevrolet z roku 2002 minul značku zastavenia a narazil do boku jej vozidla, čím odtlačil Subaru z okraja cesty do poľa. Muž, ktorý riadil nákladné auto, mal 25 rokov a utrpel ľahké zranenia, ktoré si následne vyžiadali operáciu.

Ročný Caleb, jeho mama Lindsey a nenarodený súrodenec ostatných detí zomreli priamo na mieste nehody. Owen a Weston bojovali ešte aj v Comerovej detskej nemocnici, no napokon sa ich lekárom nepodarilo zachrániť.

Napokon zraneniam podľahli aj tieto deti a ich smútiaci otec, teraz vdovec, nemohol uveriť tomu, že musí pochovať v jeden deň svoju ženu a všetky ich malé deti.

Telefonovanie či písanie správ je smrteľným rozptyľujúcim faktorom, ktorý odvádza pozornosť. V tomto prípade však nebolo dokázané, že práve to bola príčina nehody.

Nezdá sa, že by niekto presne vedel, čo bolo príčinou tejto hroznej nehody, avšak vyšetrovanie stále prebieha a úrady skúmajú akékoľvek stopy, ktoré vedú k odhaleniu toho, čo sa v ten deň skutočne stalo. Každý chce odpovede, no v tomto prípade to tak skoro zrejme nebude.

Zdroj: boreddady.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zrážke s nákladným autom podľahla matka a všetky jej deti. Ich otec má zlomené srdce”