Ako prežíva štedrý večer Zuzana Čaputová? Toto by sme vlôbec nepovedali

S príchodom decembra sa v mnohých domácnostiach rozsvietili vianočné svetielka a objavil vianočný stromček či nádherné dekorácie, na ktoré sa tešia celý rok nie len deti.

Na Vianoce sa teší aj slovenská prezidentka – Zuzana Čaputová, ktorá bola v uplynulom týždni hosťkou Ranných novín televízie JOJ.

Hlavným dôvodom, prečo prijala pozvanie do relácie bol týždeň, počas ktorého sa vo svete riešil boj proti domácemu násiliu.

Moderátori sa prezidentky povypytovali aj na témy z jej súkromia.

Prezidentka vraj vianočný stromček zdobí s dcérami a už v prvých decembrových dňoch sa u nich v domácnosti objavili náznaky vianočnej výzdoby.

V súkromí prežíva aj štedrovečernú večeru, ktorú vraj trávi s dcérami a partnerom bez ochranky, čo je v jej živote naozaj vzácnou chvíľou.

Zuzana Čaputová priznala, že jej darčeky musia byť kontrolované dokonca aj pyrotechnikom.

Ten vraj musí skontrolovať všetky darčeky, ktoré nepochádzajú od jej najbližších. Slovenská prezidentka prezradila:

,,Štandardný postup je taký, že keď príde darček zvonka, nie od mojich dcér, partnera a najbližších, tak to kontroluje pyrotechnik. Všetko je pod kontrolou, okrem darčekov od mojich najbližších.“

zdroj:prezenu.joj.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ako prežíva štedrý večer Zuzana Čaputová? Toto by sme vlôbec nepovedali”