Dominika Mirgová naspievala vianočnú pieseň so synom Peťkom – Úplne nás dostala

Dominika Mirgová, účastníčka speváckej šou Slovensko hľadá Superstar, predstavila novú prepracovanú verziu hitu Šťastné a veselé.

Hit pred niekoľkými rokmi zožal veľký úspech a tak verí, že sa jej fanúšikom bude páčiť aj verzia, v ktorej spieva aj jej syn.

Jej pôvodná verzia piesne bola vydaná ešte v roku 2014, kedy však už vedela, že o niekoľko mesiacov privedie na svet svojho zatiaľ jediného syna Peťka.

Pieseň sa preto sympatickej speváčke spája s týmto krásnym obdobím.

Dominika o tejto piesni prezradila: „Myšlienka s ktorou som sa pohrávala už roky! Teším sa zo skladby Šťastné a veselé, pretože som v tom klipe čakala Peťka a téma pesničky v podstate je aj o mne.

Čo ma ale najviac mrzí je, že ju nevlastním. Jediné, čo mi bolo umožnené (keď mi zobrali ytb kanál a túto skladbu), že môžem Šťastné a veselé dať do iného aranžmá, tak sme to spoločne s Adissom obzvláštnili a dali tomu nový šat,“ prezradila hrdá mamička.

„Pre mňa je táto nová verzia oveľa viac emotívnejšia, pretože je tam ON 👦🏼 Je to náš prvý spoločný duet. Od NÁS pre VÁS.“

Verzia z roku 2014:

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dominika Mirgová naspievala vianočnú pieseň so synom Peťkom – Úplne nás dostala”