15-ročná tínedžerka je už druhýkrát tehotná! Na Facebooku otvorene diskutuje o potrate

Mladučká ruská tínedžerka, Dáša, pred dvoma rokmi šokovala celý svet, keď ako 13-ročná porodila svoju prvú dcérku. Po dvoch rokoch je opäť tehotná…

Mnoho ľudí bolo zaskočených, keď sa špekulácie o Dášinom druhom dieťati potvrdili. Ešte väčší šok však spôsobila Dášina nezodpovednosť a jej ľahostajný prístup k interrupcii. Na Instagrame sa totiž fanúšikov pýta, či si má dieťa vôbec nechať.

zdroj: instagram

Pred dvoma rokmi na sociálnej sieti oznámila, že čaká dieťa s 10-ročným chlapcom. Tento výrok bol neskôr vyvrátený lekármi, ktorí zistili, že telo údajného otca, v tom čase ešte neprodukovalo spermie.

Dáša neskôr priznala, že bola znásilnená 15-ročným chlapcom, no ani toto tvrdenie zatiaľ nie je potvrdené a prípad stále vyšetruje polícia.

V júli 2020 nakoniec porodila dcérku Emíliu. Teraz je zasa tehotná a otcom by mal byť jej 16-ročný priateľ Maxim, ktorý je, ako celý svet, poriadne zaskočený. Na sociálnej sieti priznal, že je zo situácie zmätený a netuší čo má robiť.

V koncoch je aj mladá mamička, ktorá uvažuje o potrate. „Neviem, či sa rozhodnúť pre potrat, pretože neviem ako dlho som tehotná,“ cituje denník Daily Star.

„Uvedomujem si, že nie som schopná vychovávať ďalšie dieťa. Už mám jedno, na druhé by som ani nemala čas,“

uviedla Dáša. Minule, sa tiež na sociálnej sieti posťažovala, a vyhlásila, že jej dcéra úplne zničila život. Akosi zabudla na to, že len vďaka nej, teraz na Instagrame zarába až 12-krát viac, ako je priemerná mzda, v oblasti, kde žije.

zdroj: instagram

Pochopiteľne je mnohými kritizovaná, a to predovšetkým kvôli tomu, že namiesto toho, aby vyhľadala profesionálnu pomoc, rieši citlivú tému, ako je potrat, na sociálnej sieti. Na otázku prečo sa pri styku nechránila odpovedala, že berie antikoncepciu, no tá pravdepodobne zlyhala.

Už čoskoro sa však určite dozvieme, ako sa nakoniec Dáša rozhodne.

zdroj: thesun.co.uk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “15-ročná tínedžerka je už druhýkrát tehotná! Na Facebooku otvorene diskutuje o potrate”