37-ročná žena je tehotná stále 13 rokov. Ako je to môžné? Pozrite si jej deti a pochopíte

Čo si pomyslíte, ak na ulici stretnete peknú blondínku?

Určite vám nenapadne, že by mohla byť matkou 10 detí. Satu Nordling Gonzalez oslávil tento rok 40 rokov a skoro polovicu svojho života bola tehotná.

Nežije v arabských krajinách, kde mať veľké rodiny nie je nič nezvyčajné, ale v liberálnom Švédsku.

Prvé tehotenstvo, keď mala Satu 21 rokov, sa skončilo potratom a psychickým trápením. S jej stavom jej pomohol najviac manžel Andreas. Ten prišiel do Európy z Uruguaja a stal sa úspešným stavebným inžinierom. Získal nielen uznanie od vedenia v práci, ale aj srdce mladej Švédky Satu.

Manžel a lekári dva roky bojovali o zdravie jeho ženy, ktorej diagnostikovali neplodnosť. Okrem fyzickej traumy Satu prestala ovulovať aj kvôli stresu zo straty prvého dieťaťa. Lekári sa pokúsili obnoviť jej cyklus hormonálnou terapiou.

Po tom dostali správu od lekárov, že žena je opäť tehotná. Ich radosť nemala hraníc, pretože celý ten čas snívali o deťoch.

Ako sama Satu hovorí: „Som absolútne šťastná. 13 rokov som takmer každý rok rodila 1 dieťa. S manželom milujeme deti. Som pripravená na nové skúšky, nové tehotenstvo.“

Narodenie detí a ich výchova je obrovská práca. A vzhľadom na to, že Andreas je častejšie v práci ako doma, všetka starostlivosť o deti leží na pleciach jeho manželky.

Ako sama Satu hovorí: „Mojou úlohou nie je len nakŕmiť deti. Každému musím prať a občas mu opraviť oblečenie, aby moje deti vyzerali vždy upravene.

Dokážem opraviť aj hračky, kolobežky a dokonca aj bicykle.

Neustále riešim rôzne problémy, keďže vek mojich detí je od dojčaťa až po tínedžerov. Každé dieťa ma rôzne potreby a záujmy, takže večer idem spať a premýšľam nad zajtrajškom.“

Mimoriadne dôležitá vec v rodine s deviatimi deťmi je láska. Naozaj, za všetku jej snahu jej deti oplácajú svojimi úprimnými bozkami a objatiami a takáto platba je pre ňu najcennejšou a najlepšou odmenou.

Satu nedávno spustila svoj vlastný blog: „Ako byť skutočnou matkou“, kde uverejňuje rodinné fotografie a zdieľa svoje príbehy s ľuďmi.

Všetci zároveň jednohlasne poznamenávajú, že napriek veľkému počtu pôrodov žena vyzerá skvele!

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “37-ročná žena je tehotná stále 13 rokov. Ako je to môžné? Pozrite si jej deti a pochopíte”