Dievčatko sa postaví do stredu sály. Potom príde jej chlapec a pozrite sa ma ich tanec

Video, ktoré malo až 21 miliónov zdieľaní je staré už síce sedem rokov, avšak stále je veľmi populárne. Jeho popularita nie je náhoda! Na videu tancuje malé dievča a chlapec tak kvalitne, že by im to mohol závidieť nejeden dospelý.

Tieto deti majú rozhodne obrovský talent a zároveň veľkú vášeň k tancu. Ako môžete vidieť na videu, obe deti si tanec veľmi užívajú a tešia sa z každého kroku. Dievčatko na videu tancom priam žije.

Spieva si každú pesničku na ktorú tancuje a okrem skvelých pohybov obe deti dokázali počas celého vystúpenia udržať skvelé tempo. Rytmus majú očividne v krvi.

Dobrý tanečník by určite mal byť aj trochu hercom. Mladý tanečný pár na videu nám ukázal, ako sa to robí! Mimika, pohyby, scénky. Predviedli všetko, čo k dobrému tanečnému vystúpeniu patrí.

Je obdivuhodné, že na tak nízky vek týchto detí dokážu svoje tanečné vystúpenie podať skutočne profesionálnym spôsobom. Najkrajšie na tomto videu je ale asi to, že si to obe deti naozaj užívajú a majú z tanca radosť a to je presne to, čo je podstata každej umeleckej činnosti.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dievčatko sa postaví do stredu sály. Potom príde jej chlapec a pozrite sa ma ich tanec”