Eduard Heger: ,,Stavajme na skúsenostiach, spájajme sily a nikdy sa nevzdávajme. My to zvládneme!“

K začiatku nového roka sa rozhodol Slovákom popriať veľa síl a zdravia aj predseda Slovenskej republiky – Eduard Heger.

Prostednctvom sociálnej siete Facebook uverejnil príhovor, v ktorom vyzdvihol najdôležitejšie oblasti, na ktorých musí Slovensko popracovať. Životné krédo predsedu vlády SR „Stavajme na skúsenostiach, spájajme sily a nikdy sa nevzdávajme. My to zvládneme!“

je podľa neho vhodné aplikovať aj do aktuálnej pandemickej situácie, do zvládnutia reforiem a očistenia spoločnosti od korupcie a zneužívania moci.

Predseda vlády SR si praje, aby sa ľudia snažili do hodnotenia dnešnej vnútropolitickej situácie vnášať nadhľad, fakty, menej emócií a zavádzajúcich informácií.

Podľa Hegera bola štátne pomoc v roku 2021 pre podniky a ľudí zasiahnutých pandémiou obrovská, no stále ju eliminoval štátny dlh, ktorý sa však enormne prehlboval už počas minulých vlád. Prianím predsedu vlády je vytvoriť odolnejšie Slovensko voči krízam.

Premiér priznal, že ani táto vláda nie je ideálna, no tvrdí, že je najlepšou možnou vládou z politických síl, na aktuálnej politickej scéne. 

Jedným z najdôležitejších prianí od predsedu vlády je veľa imunity, ktorú je možné získať len zaočkovaním treťou dávkou, jednou z vakcín proti koronavírusu. Heger na záver poprial:

„Želám Slovensku, aby urobilo ďalší pokrok v reformách, aby sa rozbehli nové investície, aby sme nestratili životný elán a naučili sa žiť v pandémii s čo najmenšími stratami i s nižšou mierou konfliktov.“

Zdroj: Facebook/Eduard Heger – predseda vlády SR

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Eduard Heger: ,,Stavajme na skúsenostiach, spájajme sily a nikdy sa nevzdávajme. My to zvládneme!“”