FOTO v článku: Kvetka Horváthová urobila nemožné! Schudla vyše 40 kíl. Takto vyzerala pred pár rokmi

Jedna z najsympatickejších moderátoriek súšasnosti pred pár rokmi dokázala niečo skvelé!

Kvetka Horváthová, 45 ročná moderátorka Telerána, stálica v televízií Markíza,  pred pár rokmi porodila dcérku Paulínku. Počas tehotenstva pribrala 40 kíl, no po pôrode sa rozhodla radikálne zmeniť svoj životný štýl. Pred pár dňami Kvetka pridala na jednu zo sociálnych sietí fotografie porovnania, ako vyzerá teraz a ako vyzerala krátko po pôrode. My sme sa na fotografie pozerali s nemím úžasom, pretože sa Kvetka zmenila na nepoznanie.

V príspevku pod svojou premenou napísala:,,Tento týždeň sme v Teleráne spomínali Extrémne premeny a našim hosťom bol skvelý @realchrispowell 😊

Aj ja som si v živote prešla takouto premenou…Počas tehotenstva sa mi podarilo pribrať takmer 40 kg 😁 Pomalými, postupnými kročikmi, úpravou stravy a cvičením, pevnou voľou a podporou najbližších som to dala 💪🏻😉 Držím palce všetkým, ktorí sa tiež odhodlali zabojovať sami so sebou 😘 Všetko sa dá, len treba chcieť!”

Ak si myslíte, že jedinou prekážkou vo vašej premene je vek, tak sa mýlite. Zmeniť svoj vzhľad sa dá v akomkoľvek veku a táto známa moderátorka je jasným príkladom.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “FOTO v článku: Kvetka Horváthová urobila nemožné! Schudla vyše 40 kíl. Takto vyzerala pred pár rokmi”