Mamička zistila, že čaká identické trojčatá. Šanca je jedna k 200 miliónom

23-ročná Becki-Jo z Anglicka je už hrdou mamičkou milovaného dievčatka menom Indiana. Keď začala pociťovať nevoľnosti a nepríjemné pocity, rozhodla sa, že si urobí tehotenský tesť.

Ten bol pozitívny a bola šťastná, že pod svojím srdcom bude nosiť ďalšie dieťatko.

Prekvapenie však prišlo v okamihu, keď sa dozvedela nečakanú správu od svojho gynekológa.  

Tej jej povedal, že čaká trojičky! Bola prvou ženou v rodine a tak niet divu, že takéto niečo nikto nečakal. S radosťou prišli aj obavy, keďže vôbec nevedela, čo má čakať. Jej pôrod však prebehol bez väčších komplikácií a ona priviedla na svet troch krásnych chlapčekov.

Trojčatá prišli na svet o niečo skôr – v 31. týždni tehotenstva a preto potrebovali intenzívnejšiu lekársku starostlivosť. Ich hmotnosť neprevyšovala ani 2 kilá a tak boli umiestnené na jednotku intenzívnej starostlivosti, kým nepribrali a neboli dostatočne zdravé na to, aby mohli ísť domov. Celý tento proces trval približne šesť týždňov.

 

 

Zdroj: apost.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mamička zistila, že čaká identické trojčatá. Šanca je jedna k 200 miliónom”