Matka 11-ročnej obete z Miloslavova povedala pravdu o tom, čo sa stalo

Len 11-ročná žiačka základnej školy bola napadnutá, dobitá, opitá a vyzlečená vlastnými kamarátmi. Podľa jej slov a slov jej matky aktuálne prežívajú najťažšie obdobie ich života.

Pre celú rodinu je mimoriadne nepríjemný pohľad na videá a fotografie, ktoré v posledných dňoch kolujú internetom. Jej matka pre Magazín Reflex prezradila, že dcéra šla von s kamarátmi do Miloslavova vlakom.

Následne ju mali jej „kamaráti“ opiť, zbit, vyzliecť a natáčať na mobilné telefóny. Dôvodom je vraj to, že dievča im rozlialo kofolu. Mama sa jej snažila dovolať, no dievča neodpovedalo. O 17:00 ju vraj čakala na vlakovej stanici, no dievča sa tam neobjavilo a tak ju šla čakať domov.

Andrejkina mama sa dozvedela o stave jej dcéry cez policajtov, ktorí ju čakali pred ich domom. 11-ročné dievča má na sebe stále dôsledky bitky. Bolí ju tvár a vraj sa jej ťažko je.

Andrejkina mama sa nevie vyrovnať s videami a fotografiami jej dobitej dcéry: ,,Každý deň chodia nové videá, nové fotky. Za pol dňa to už vedeli pomaly dva okresy. Viem, že ju to trápi a neviem jej pomôcť.

Bojím sa, aby si niečo neurobila.“ Andrejkinej mama tvrdí, že aj napriek výpovede tínedžerov zatiaľ polícia nerobí takmer nič. Nijak stíhaná či potrestaná vraj nemá byť dokonca ani hlavná útočníčka Ela.

Podľa jej slov má mať len domáce väzenie, ktoré jej dali jej rodičia. Mama 11-ročnej obete na sociálnej sieti prezradila: „Pôjdem aj cez mŕtvoly, aby si každý jeden, kto sa toho zúčastnil, odpykal trest hodný tohto činu.“

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Matka 11-ročnej obete z Miloslavova povedala pravdu o tom, čo sa stalo”