Väčšina z nás inštaluje WC blok zle. Pozrite sa, ako sa to má robiť správne

Vedeli ste, že väčšina ľudí inštaluje WC blok nesprávne? Zdalo by sa, že je to veľmi jednoduché a nemôžete to urobiť nesprávne, ale ako sa ukázalo … môžete! Samozrejme, musíte si ho nasadiť tam, kde je prúd vody najsilnejší, ale z ktorej strany? Toto poznanie vás raz a navždy prinúti rozlúčiť sa s problémom špinavého záchoda.

Záchodové WC bloky sú niečo, čo má vo svojej kúpeľni nepochybne väčšina z nás. Sú nevyhnutnou súčasťou každej toaletnej misy, ktorá je čistá a voňavá. Určite nikto nečakal, že takýto „prívesok“ môže byť nainštalovaný nesprávne.

Montáž na okraj toalety

Naša intuícia nám väčšinou káže namontovať WC blok tam, kde je najsilnejší prúd. Jedinou otázkou je: z ktorej strany? Ako sa ukázalo, asi sme to väčšinou robili zle.

Trik je nasadiť ho nie zhora, ale zdola. Samozrejme to je možné podľa nášho váodu, len ako máte zhora výčnelok a môže tak zapadnúť do medzierky.  

Jedna žena, ktorá roky netušila, ako správne nainštalovať okraj toalety, sa rozhodla predstaviť vám ho krok za krokom.

@fitmein

#dc #dlaciebie #lifehacks #polska #poland🇵🇱 #panidomu #porady #mamanatiktoku

♬ SIEDEM – Team X

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Väčšina z nás inštaluje WC blok zle. Pozrite sa, ako sa to má robiť správne”