Príbeh ženy: „Moja svokra zavesila svadobné fotografie môjho manžela a jeho bývalej v našom novom dome.“

Manželka roky počúvala, ako jej svokra hovorí o bývalej manželke svojho manžela a pozýva ju na dovolenky a večierky.

Žena tolerovala správanie svojej svokry, až kým sa to nezačalo zhoršovať!

Keď sa vrátila z práce, bola šokovaná, keď videla fotografie jej manžela a jej bývalej manželky vystavené uprostred ich nového domova.

Rozzúrená manželka na portáli Reddit napísala: „Práve sme si s manželom kúpili náš prvý spoločný dom, milujeme ho a tešíme sa, že ho môžeme spoločne dodekorovať, ale môj manžel, veľa cestuje za prácou.

Sama by som to všetko nezvládla, ale moja svokra mi ponúkla pomoc a tak som súhlasila.“

Keď sa však vrátila z práce, zistila, že jej svokra tam umiestnila svadobnú fotografiu jej manžela a jeho bývalej manželky.

Fotobanka s bezplatnými fotkami na tému bruneta, dizajnér, editor                                                                                                                                                    Pexels

„Moja svokra zbožňuje bývalú môjho manžela, neustále na ňu spomína. Nielen to, zároveň ju pozýva na rôzne oslavy, spojené s našou rodinou, čo medzi nami spôsobilo nejeden problém,“ pokračovala žena.

„Vybuchla som a spýtala som sa, prečo tú fotografiu zavesila na stenu a ako je možné, že to považuje za vhodné.

Povedal som jej, aby to zložila, ale ona sa bránila a povedala, že toto je súčasť Derekovho života a nemôžem to vymazať. Potom pokračovala o tom, koľko hodín strávila prácou na tejto stene a ako by som sa mala pokúsiť byť trochu vďačnejšia.

Povedala som jej, aby fotografiu zvesila a odišla, ale pokúšala sa mi povedať, že na tej fotke nie je len bývalá môjho muža, ale aj on, no povedala som jej, že ak neodíde, tak to vyhodím.

Fotobanka s bezplatnými fotkami na tému bitka, boj, dvojica                                                                                                                                                       Pexels

Odišla, ale začala mi písať správy o žiarlivosti, zatrpknutosti, arogancii, kontrole a podobne. Odpovedala som jej, že ma nerešpektovala v mojom vlastnom dome tým, čo urobila a preto som jej zakázala vstup do domu.

Moji svokrovci sú nahnevaní z toho, čo som povedala a myslia si, že som to prehnala. Naliehajú, aby som pustila svokru späť do domu a tvárila sa tak, ako sa nikdy nič nestalo,“ dodala.

Ako by ste reagovali vy?

Zdroj: smalljoys.tv

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Príbeh ženy: „Moja svokra zavesila svadobné fotografie môjho manžela a jeho bývalej v našom novom dome.“”