Prosila som dcéru, aby sa spamätala a neodchádzala do zahraničia, pretože  som vedela, čo ju tam čaká

Prvé manželstvo Natálie bolo neúspešné. Žena sa rozviedla s manželom a v náručí jej zostalo 3-ročné dieťa. Našťastie jej pomohla mama a vďaka tomu dokázala prežiť ťažké chvíle.

Len čo išiel jej syn do škôlky, Natália sa vrátila do práce. Jedného dňa prišiel do firmy Adrian. Pochádza z Veľkej Británie a na Slovensko prišiel na služobnú cestu. Zblížili sa natoľko, že to prerástlo do vzťahu. Adriánova služobná cesta sa však skončila a musel sa vrátiť domov. Navrhol jej, aby išla s ním.

grayscale photo of man carrying child                              unsplash

Natália uverila jeho láskavým sľubom a sladkým rečiam. Už si predstavovala samu seba pred oltárom v bielych šatách. Súhlasila s odchodom a syna nechala u svojej mamy.

Snažila sa dcéru presvedčiť, aby sa s takýmito rozhodnutiami neunáhlila, pretože muža, ktorému dôveruje, prakticky vôbec nepozná. Natália však bola neoblomná. Presvedčila matku, aby ostala s jej synom a sľúbila, že sa čoskoro vráti.

Žena si rýchlo našla novú, dobre platenú prácu prácu. Každý mesiac posielala rodine peniaze a návrat domov odkladala. Odôvodňovala to tým, že len čo s Adrianom svoj vzťah pretavia do formálnej podoby, naskytne sa dobrá príležitosť vrátiť sa domov.

Najprv sa jej zdalo, že sa jej život zmenil na rozprávku, no v okamihu sa všetko rozpadlo. Domov sa vrátila bez manžela, no s dieťaťom pod srdcom.

Samozrejme, žena svoju dcéru prijala, no stále si myslí, že by sa mala ospravedlniť. Namiesto toho sa Natália necíti byť vinná a hovorí, že sa len snažila zlepšiť svoj život.

Mala však nechať dieťa u starej mamy?

Zdroj: poshepky.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Prosila som dcéru, aby sa spamätala a neodchádzala do zahraničia, pretože  som vedela, čo ju tam čaká”