Prvýkrát otehotnela v 14-tich rokoch. Teraz má 11 detí a plánuje ďalších 6.

Veronica Merritt otehotnela prvýkrát v 14-tich rokoch. V súčasnosti má 11 detí a plánuje aj ďalšie. Na TikToku ukazuje bežný život svojej veselej rodiny. Rovnako búra mýty o násťročných matkách.

Tie môžu byť aj najlepšími matkami na svete, no vždy sa nájde niekto, kto na nich pozerá krivo a spochybnňuje dobro ich dieťaťa. Veronica vzala veci do svojich rúk a ukazuje svetu život mladej mamičky, ktorá po prvýkrát otehotnela v 14-tich rokoch.

Nemala to v pláne. Vydala sa za muža, s ktorým mala aj druhé dieťa, no neskôr sa predsa rozviedli. Teraz má Veronica 36 rokov a je matkou 11 detí: Victoria (21), Andrew(16), Adam (15), Mara (13), Dash (12), Darla (10), Marvelous (8), Martalaya (6), Amelia (4), Delilah (3) a Donovan (1). Mnohonásobná mamička priznala, že často býva pod paľbou kritiky:

„Dostávam množstvo negatívnych komentárov. Pýtajú sa ma, či všetky deti majú rovnakého otca. Bola by som rada, keby sa ľudia starali hlavne o seba.“

„Strednú školu som skončila s vyznamenaním. Chela som ísť na vysokú školu , ale mám choré obličky, o jednu som dokonca prišla. Nemôžem brať hormonálnu antikoncepciu, nakoľko v súvislosti s mojou diagnózou mi hrozia krvné zrazeniny.“ 

Veronica sa pre kritiku netrápi. Má nového muža a býva so svojimi 10 deťmi (najstaršia Victoria sa už odsťahovala) v dome, ktorí si manželia kúpili za 20 tis.dolárov. Manželia ho zrekonštruovali a dnes má hodnotu takmer 100 tisíc.

Veronica nevylučuje ďalšie potomstvo. Chcela by ešte 6 detí. Doteraz všetky jej tehotenstvá trvali spolu až 8 a pol roka.

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Prvýkrát otehotnela v 14-tich rokoch. Teraz má 11 detí a plánuje ďalších 6.”