Susedia nahlásili starý manželský pár, lebo celý čas plakala. Policajti vošli do bytu a onemeli.

Susedia počuli z vedľajšieho bytu strašný plač, ktorý pochádzal od staršieho manželského páru. Bol neznesiteľný až natoľko, že zavolali políciu. Policajti vošli do bytu seniorov a čo videli, im zlomilo srdce. 84-ročná Jole a jej 94-ročný muž Michele plakali, lebo sa cítili osamelí.

Pár ovládol smútok zo samoty, ale aj z neustále tragických správ v médiách.

Už ho nemohli v sebe dusiť a tak plakali. Muži zákona zostali s manželským párom, uvarili im večeru a zlepšili im náladu. Jole a Michele sú spolu už vyše 70 rokov a poriadne dlhú dobu nemali u seba žiadnu návštevu. Policajti im robili spoločnosť a vypočuli si ich životný príbeh.

Samota je častým problémom starších ľudí. Deti opustia hniezdo a žijú vlastný život, v ktorom si len občas spomenú na svojich rodičov. Všetci by sme mali upriamiť viac pozornosti na seniorov, lebo jedného dňa, keď budeme mať šťastie, sa nimi staneme aj my.

Zdroj: webniusy.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Susedia nahlásili starý manželský pár, lebo celý čas plakala. Policajti vošli do bytu a onemeli.”