VIDEO: Unikla nahrávka vulgárneho Marcela Merčiaka. Takto nadával, keď ho vytočil kolega

Jednému z najlepších športových komentátorov a viacnásobnému držiteľovi ocenenia OTO, Marcelovi Merčiakovi, došla trpezlivosť. Počas vysielania zimnej olympiády sa rozčúlil natoľko, že svojim kolegom venoval ostrú spŕšku vulgarizmov.

Aj napriek profesionalite tejto známej tváre z obrazoviek verejnoprávnej televízie, si jeho fanúšikovia mohli neraz vypočuť jeho prchké reakcie na dianie na športových štadiónoch či dokonca aj na správanie jeho kolegov, aj počas živého vysielania. Všetky doterajšie výstupy však boli na mieste a diváci či poslucháči sa na nich viac-menej pobavili. Najnovší incident však podľa mnohých prekračuje hranice slušného správania. 

Na svetlo sveta unikla nahrávka vulgarizmov, ktorá vznikla po živom televíznom vysielaní prebiehajúcej zimnej olympiády v Pekingu.

Napätá atmosféra v štúdiu nastala zrejme aj kvôli odkladaniu pretekov alpského lyžovania, zjazdu mužov, kvôli nepriaznivému počasiu. Počas posunu alpského lyžovania zrejme v štúdiu nastalo nedorozumenie medzi moderátorom a technikmi. Marcel Merčiak divákom nepovedal správnu informáciu, na základe čoho spustil na kolegov spŕšku nadávok. Merčiak na jedného z kolegov kričal: 

„Prečo ste ma tak zarezali, keď vidíte, že je tam 13:00 do p*** a necháte ma k*****nu povedať! Krista Boha vám do p***! Už som naozaj nasratý do p***! Skončí vstup, osemkrát sa niečo pýtam, do p***, a vy mi neviete povedať k**va ani mäkké „f“.“ Kolega, na ktorého Merčiak útočil, sa snažil situáciu upokojiť: „Prečo musíš furt kričať na nás? Však sa tu snažíme **** okolo vás, však obaja sa snažíme o to najlepšie.“ Podľa niektorých pracovníka RTVS sa podobné situácie pri práci s Marcelom Merčiakom stávajú pravidelne.

Zdroj: mediaboom.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “VIDEO: Unikla nahrávka vulgárneho Marcela Merčiaka. Takto nadával, keď ho vytočil kolega”