Komik a poslanec Jožo Pročko schudol 16 kíl za 3 mesiace – POZRITE SI JEHO PREMENU

Poslanec Jožo Pročko, v minulosti známy populárny zabávač, dnes patrí medzi vyvolených, ktorí rozhodujú o politickom dianí v našej krajine.

Svoje politické postoje prezentuje aj cez sociálne siete, kde sa sem tam rozhodne uverejniť aj niečo zo svojho súkromia.

Tentokrát sa voličom a fanúšikom pochválil s úspechom, ktorý sa mu podarilo za posledné mesiace dosiahnuť.

Joža dlho trápili nadbytočné kilá, no jedného dňa sa s nimi rozhodol nadobro skoncovať: ,,Keď som sa sprchoval a pozrel som sa do zrkadla, videl som tučného, neforemného človeka. Povedal som si dosť.

 Kľúčom k jeho úspechu je to, že začal športovať, prestal jesť cukor a po 18:00 už vraj nič neje.

V mladosti robil atletiku a tak mu šport nebol neznámy. Týmito základnými krokmi k zlepšeniu životného štýlu dosiahol vytúžený cieľ – podarilo sa mu schudnúť neuveriteľných 16 kíl v priebehu 3 mesiacov.

Medzi hlavné benefity, ktoré mu zmena životného štýlu priniesla, vraj patrí to, že sa konečne vie bez problémov zohnúť, dať si nohu za hlavu či zaviazať si šnúrky na topánkach.

Fanúšikom a hejterom v príspevku odkázal: ,,Kde je vôľa, je aj cesta… Ide to. Chce to len chuť a zodpovednosť. Hejteri, netrolujte mi tu, radšej poďte chudnúť.“ 

Jožo Pročko vyzeral dlhé roky takto:

Po premene vyzerá takto:

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Komik a poslanec Jožo Pročko schudol 16 kíl za 3 mesiace – POZRITE SI JEHO PREMENU”