Šokujúca predpoveď Baby Vangy. Čo čaká Putina?

Baba Vanga, nazývaná Nostradamom z Balkánu, predpovedala medzi inými udalosťami aj útok na Svetové obchodné centrum i smrť princezny Diany.

Keď sa v roku 1979 stretla s ruským pisárom, vyriekla slová, ktoré neskôr označili za proroctvo o osude Putina. Ak sa naplní, máme veľký problém.

Co Baba Wanga przewidziała dla Rosji i Putina?

Babu Vangu začali brať ľudia natoľko vážne, že sa jej predpoveďami začali zaoberať aj odborníci. Vykonali výskumy,ktorými mali určiť presnosť jej proroctiev.

Experti považujú jej predpovede presné na 68 %, zatiaľ čo jej priaznivci si myslia, že fungujú na 85%. V súvislosti s udalosťami na Ukrajine sa mnohí pýtajú, či Baba Vanga niečo k tejto vojne spomenula.

„Všetko sa roztopí ako ľad, len jeden zostane nedotknutý – „sláva Vladimírovi, sláva Rusku“ – mala povedať počas jedného z rozhovorov.

„Nikto nemôže zastaviť Rusko. Všetkých odprace z cesty a stane sa pánom sveta.“ prorokovala starenka.  Baba Wanga vraj povedala niečo aj o jadrových zbraniach a 3. svetovej vojne.

Kto je Baba Vanga?

Volala sa Vangelia Pandeva Gushterova a bola považovaná za jednu z najznámejších vizionáriek súčasnej doby. Narodila sa 31. decembra 1911 v Bulharsku. Zomrela 11. augusta 1996 na rakovinu prsníkov vo veku 85 rokov. Bulhari ju volali Baba Vanga.

Keď mala 12  rokov vážne sa zranila počas tornáda. Rodina ju našla až o niekoľko dní. Oči mala celé zakrvavené, pokryté hrubou vrstvou prachu a špiny. Tieto dramatické udalosti významne ovplyvnili život známej Bulharky.

Po nehode tvrdila, že vtedy zažila prvú víziu a verila, že Boh jej dal dar jasnovidectva. Do najviac komentovaných vízií Baby Vangy patrí zrodenie Islamského štátu, výbuch v Černobyle, globálne oteplenie, smrť Princezny Diany, pandémia koronavírusu, tsunami v Indonézii či pád dvojičiek.

„Proti americkým bratom sa vyliahnu kovové vtáky, vlky budú striehnuť z kríkov, krv nevinných potečie potokom.“ prognozovala Vanga.

Po rokoch bola táto vízia spájaná s útokom na dvojičky  v New Yorku.

Prvýkrát sa preslávila tým ako predpovedala potopenie ponorky Kursk v roku 2000.

„Kursk pokryje voda a celý svet bude nad ním plakať.“ Deň potopenia ale netrafila. Ponorka sa potopila 12 mesiacov po dátume, ktorý predpovedala.

Zdroj: Fakt.pl/The Sun

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Šokujúca predpoveď Baby Vangy. Čo čaká Putina?”