Takto vyzeral Zelenskyj v mladosti. Unikla stará fotografia prezidenta Ukrajiny

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj je na Ukrajine národným hrdinom. 

Predtým ho vo svojej krajine kritizovali, no po ruskej invázii ukázal, že je charizmatickým vodcom, čím si získal uznanie medzi Ukrajincami aj vo svete. 

Teraz na internet unikla jeho fotografia z mladosti.

Podľa používateľov internetu im mladý Zelenski pripomína slávneho rockového speváka.

Volodomyr Zelenskyj potešil svet svojím postojom. Po vypuknutí vojny Američania navrhli ukrajinskému prezidentovi evakuáciu z Kyjeva.

Zelenskyj ponuku odmietol a odpovedal, že „potrebuje muníciu, nie odvoz“. Je známy aj dojímavými prejavmi, ktoré jeho zamestnanci zverejňujú na sociálnych sieťach.

Zelenskyj sa pri prejavoch darí výborne, možno aj preto, že pred tým, ako sa stal prezidentom, sa venoval herectvu a bol aj komikom.

V roku 2015 sa stal hviezdou satirického televízneho seriálu „Sluha narodu“, v ktorom stvárnil postavu učiteľa dejepisu, ktorý sa zhodou okolností ujal úradu prezidenta Ukrajiny.

Predtým pôsobil v kabaretných skupinách, účinkoval v romantických komédiách a daboval.

Zelenskyj vyzerá ako spevák Depeche Mode?

Teraz na internet unikla fotografia mladosti Volodymyra Zelenského. Ukazuje sa, že prezident Ukrajiny kedysi nosil na uchu náušnicu!

Nie je známe, z ktorého roku pochádza fotografia, ktorá potešila používateľov internetu.

Ľudia mu pod fotku píšu, že mladý Zelenskyj vyzerá ako Dave Gahan z Depeche Mode.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Takto vyzeral Zelenskyj v mladosti. Unikla stará fotografia prezidenta Ukrajiny”