VIDEO: Will Smith vylepil facku komikovi, ktorý zosmiešnil jeho ženu na OSCAROCH

Hoci to v priamom prenose pôsobilo ako dokonale zohratá herecká scénka, svetové agentúry úplne vážne informujú, že v tom čase ešte stále na Oscara nominovaný herec Will Smith udrel počas odovzdávania najsledovanejších filmových cien komika Chrisa Rocka do tváre.

Komik Chris Rock na úvod svojho vystúpenia vtipkoval na adresu hostí sediacich v sále losangelského Dolby Theatre. Keď si ale v narážke na film GI Jane dovolil okomentovať vzhľad manželky Willa Smitha, vyslúžil si nečakanú reakciu. 

Jada Pinkett Smith má totiž kvôli alopécii (chorobe spôsobujúce vypadávanie vlasov) účes nakrátko podobne, ako ho nosila vojačka v podaní Demi Moore v spomínanej akčnej snímke.

Smithova manželka by preto mala mať podľa vtipkujúceho Rocka účasť v druhom diele istú.

Will Smith sa následne zdvihol zo sedadla, kráčal na pódium av priamom prenose udrel otvorenou dlaňou Rocka cez tvár. V tento moment ešte väčšina sály chápala jeho reakciu ako vopred pripravenú.

Potom, čo sa Smith vrátil na svoje miesto, počastoval však Rocka ešte sprostým slovom:

„Neber si meno mojej ženy do svojej zas… huby!“ kričal cez celú sálu. Pretože Rock naďalej vtipkoval a prirovnal facku k reakcii práve v štýle filmu GI Jane, Smith svoju vetu zopakoval ešte hlasnejšie.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “VIDEO: Will Smith vylepil facku komikovi, ktorý zosmiešnil jeho ženu na OSCAROCH”