Žena sa podelila o vzrušujúci príbeh o tom, ako otehotnela napriek tomu, že bola stále panna.

Nicole Mooresová zistila, že ako 20-ročná čaká dieťa a to aj napriek tomu, že je pre ňu mimoriadne ťažké mať pohlavný styk.

Mladá žena trpí diagnózou zvanou vaginizmus, ktorá spôsobuje nedobrovoľné stiahnutie pošvových stien. To znamená, že pravidelný pohlavný styk alebo dokonca zavedenie tampónu je pre ňu pomerne náročná výzva.  

Keď sa Nicole stretla so svojím priateľom, zistili, že nemôžu mať pohlavný styk, pretože to bolo pre ňu príliš bolestivé.

„Skúšali sme to, ale nebolo to možné. Lekári mi povedali, že som v poriadku, tak som si začala myslieť, že to tak má byť.“

Nicole a jej partner hľadali iné spôsoby, ako si užiť vzájomné potešenie, a tvrdí, že to nakoniec viedlo k tomu, že otehotnela, napriek tomu, že nikdy nemala prenikavý pohlavný styk.

„Jedného dňa ma v práci začala strašne páliť záha a bolieť prsia. Moja vtedajšia šéfka, ktorá bola taktiež blízkou priateľkou a vedela o mojej situácii, povedala, že by som mohla byť tehotná,“ povedala Nicole.

„Zasmiala som sa a povedala, že to nejde, keďže som bola ešte panna. Ona však povedala, že je to možné, ak sa v blízkosti mojej vagíny nachádzajú nejaké tekutiny, napriek tomu, že som v skutočnosti nemala pohlavný styk.

V ten deň som si urobila tehotenský test ešte počas obedňajšej prestávky a bol pozitívny.“

Prirodzene, Nicole bola vystrašená z predstavy na pôrod, taktiež sa bála, že by ju jej priateľ mohol podozrievať z nevery.

„Stále som myslela na to, ako preboha porodím toto dieťa, ak som nemohla mať ani pohlavný styk,“ povedala.

„Priateľ ma našťastie pozná a ani na sekundu o mne nezapochyboval.“

Štyri mesiace po tehotenstve jej diagnostikovali vaginizmus, no dovtedy bolo pre Nicole ťažké presvedčiť lekárov, že nemala pohlavný styk.

Vďaka pomoci terapeuta mohla 20-ročná žena porodiť bez komplikácií.

„Tilly je môj malý zázrak. Máme spolu krásny život a mať ju bola tá najlepšia vec, aká sa mi kedy stala.“

Nicole Moore and her daughter Tilly hugging in a park

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena sa podelila o vzrušujúci príbeh o tom, ako otehotnela napriek tomu, že bola stále panna.”