5-dňový detox: Pripravte si nápoj na prečistenie vášho organizmu

Ak aj vás trápi nadbytočná váha a chceli by ste sa jej čím skôr zbaviť, vyskúšajte niektorú z jarných diét, a pripravte si nápoj na prečistenie organizmu.

Na prípravu detoxikačného nápoja budete potrebovať zväzok čerstvej petržlenovej vňate, jeden koreň zázvoru strednej veľkosti, 1 citrón, 1 čl škorice a 1 pl jablčného octu. Všetko to zalejte 500 ml vody a rozmixujte mixérom. Hotový nápoj normalizuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi, urýchľuje metabolizmus.

green shake fruits with kiwi                         unsplash

Petržlenovú vňať umyte, vetvičky rozdeľte na menšie. Zázvor ošúpte a z citrónu vytlačte šťavu. Pridajte to do zmesi v mixéri spolu so škoricou a octom. Všetko zalejte vodou a rozmixujte. Nápoj precedíme cez sitko alebo gázu. Je dôležité pripraviť si čerstvý nápoj každý deň. Koniec koncov, iba v tomto prípade to bude najviac prospešné.

Pite to pred spaním 5 dní po sebe, ak si chcete dať do poriadku svoju postavu. Pamätajte však, že tento nápoj na prečistenie organizmu nie je náhradou plnohodnotnej večere. Odporúčame si najskôr dať ľahkú večeru a až potom piť vitamínový nápoj. A ako sa pripravujete na sezónu plaviek vy?

 

Zdroj: sovkusom.ru

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “5-dňový detox: Pripravte si nápoj na prečistenie vášho organizmu”