Otec ju polial kyselinou, keď bola malá. Pozrite sa, ako vyzerá dnes. Je z nej krásna modelka

23-ročná Anmol Rodrigous z Bombaja prežila niečo, čo jej prevrátilo život naruby, Jej vlastný otec ju polial kyselinou, keď bola malá.

Aj napriek ťažkostiam, ktoré jej život priniesol, Anmol sa svojich snov nevzdala a žije svoj život naplno.

Rozhodla sa založiť nadáciu na pomoc obetiam násilia. Okrem toho sa začala venovať aj modelingu. 

Rodičia by mali svoje deti milovať a akceptovať. O tom niet pochýb. Skutočnosť ale dokazuje, že deti môžu trpieť a zároveň nerozumieť tomu, čo sa s nimi deje a z akého dôvodu. 

Keď sa  Anmol narodila, jej otec sa nedokázal zmieriť s tým, že má dcéru.

Rozhodol sa potrestať ju aj jej matku tým, že na nich vyleje kyselinu. Matka tento útok neprežila a dcéra bola odsúdená na život s popáleninami.

Anmol vyrastala v detskom domove, kde musela znášať opovrhujúce pohľady iných detí. 

Nikto jej nepovedal, že s ňou niečo nie je v poriadku, ale vedela, že je iná než ostatní. Po dvoch rokoch dievča domov opustilo a začalo žiť vlastný život.

Nedá sa pochopiť ako sa niečo také mohlo stať.

Bezpochyby to musela byť naozaj strašná trauma, ktorá sa odrazila na psychike dievčaťa. 23-ročná slečna sa ale nepoddala a svoje nešťastie pretavila do niečoho dobrého a potrebného.

Začala pomáhať ženám, ktoré sa stali obeťami násilia. S týmto cieľom založila aj nadáciu.

Okrem uvedeného ju zaujíma aj móda a modeling.

„Vždy som milovala módu a milujem sa pekne obliekať. Keď ma ľudia vidia, ostanú prekvapení, chcem im ale odkázať, že ľudia, ktorí prežili poliatie kyselinou majú chuž žiť. Nepotrebujú ľútosť, ale podporu.” hovorí.

23-ročná mladá žena sníva o tom stať sa modelkou. Dostala už dve ponuky na spoluprácu.

„Chcem sa stať prvou modelkou, ktorá prežila útok kyselinou. Chcem nielen propagovať módu ale aj fakt, že poliatím kyselinou sa život nekončí”.

Zdroj: webniusy.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Otec ju polial kyselinou, keď bola malá. Pozrite sa, ako vyzerá dnes. Je z nej krásna modelka”