Vždy cítila, že nepatrí do rodiny. Po 24 rokoch vyšla najavo pravda

Argentínčanka Ana Paula Tolosa Safigueroa mala celý život pocit, že nepatrí do rodiny, v ktorej vyrastala. Zdalo sa jej, že sa do nej nehodí. Jej vnútorný pocit jej našepkával, že niečo nie je v poriadku.

Ako sa ukázalo po rokoch, mala pravdu. Stala sa obeťou obchodu, ktorý dohodla jej stará mama pred vyše 20 rokmi.  Argentínčanka sa rozhodla nájsť svoju biologickú rodinu.

Matka Any Pauli Tolosa Safigueroa mala len 13 rokov, keď ju priviedla na svet. Stará mama Any sa bála hanby a odsudzovania zo strany iných ľudí a dospela k rozhodnutiu, ktoré navždy zmenilo život jej dcéry a jej vnučky.

„Keď som sa narodila, pôrodná asistentka povedala matke, že porodila chlapca a že ho zveria ľuďom v meste Magdalena. Všetky tie klamstvá len preto, aby ma nemohla nikdy nájsť.” odpovedala Ana v rozhovore pre televíznu stanicu TN.

Ana vyhľadala svoju biologickú rodinu a zistila, že žije len 20 ulíc od nej.

Svoju biologickú matku vyhľadala pomocou sociálnej siete.  Ana zverejnila fotku z detstva a požiadala svojich známych o jej zdieľanie. Verila, že sa dostane k mame alebo k niekomu, kto ju pozná.

Výsledok sa dostavil rýchlo. Anu spoznala sesternica, ktorá tušila, že je rodinou jej tety Devory.  Dievča bolo veľmi podobné jej dcéram, čo ju presvedčilo o tom aby sa jej na to opýtala.

Testy DNA potvrdili že na 99,99 percent sú s Anou pokrvné príbuzné. Aj po tak dlhej dobe sa matka a dcéra predsa našli.

„Bolo to ako vo sne, z ktorého som sa nechcela zobudiť.” povedala matka Any.

Vzhľadom na pandémiu sa ženy kontaktovali prvotne na internete, no keď sa uvideli naživo, nemohli uveriť, aké šťastie ich stretlo.

Podeľ sa o tento krásny príbeh s inými!

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vždy cítila, že nepatrí do rodiny. Po 24 rokoch vyšla najavo pravda”