SUPER cviky na odstránenie prebytočného tuku z brucha – ŠKODA, ŽE SOM TO NEPOZNALA SKÔR

Ak vás pri pohľade do zrkadla neteší vzhľad vášho brucha, ponúkame vám dva cviky, ktoré vám pomôžu zlepšiť tento problém.

Cvik č. 1

Ľahnite si na chrbát, ruky položte na brucho a nohy pokrčte v kolenách.  Potom pri nádychu vtiahnite brucho čo najviac dovnútra. Cvičte ráno a večer 50-100 stiahnutí (začnite s 20). Ak máte pocit, že je to pre vás ľahké, položte si záťaž na brucho. Napríklad 12-16 kg.

Cvik č. 2

Musíte ležať bruchom na basketbalovej lopte a otáčať sa na nej sprava doľava, hore a dole. Spočiatku bude takáto masáž bolestivá, no potom si svaly zvyknú. Vždy je možné zvýšiť počet pohybov. Samozrejme, ak pocítite ostrú bolesť, cvičenie treba prerušiť.

Toto cvičenie je užitočné pre brušné svaly aj gastrointestinálny trakt. Pred cvičením vypite pohár vody alebo zelený čaj na aktiváciu čriev.  

Na odstránenie prevísajúceho brucha však nestačí len športovať. Rozhodne je nutné upraviť stravu. Vylúčte z vášho jedálnička škodlivé potraviny a pite viac čistej vody.

 

Zdroj: sovkusom.ru

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “SUPER cviky na odstránenie prebytočného tuku z brucha – ŠKODA, ŽE SOM TO NEPOZNALA SKÔR”