Toto vás rozplače: 7-ročný syn čistí hrob mamičke, na ktorú si nemôže pamätať. ZOMRELA KEĎ MAL LEN 1 ROK

Liane Roberson zomrela v 26 rokoch na rakovinu krčka maternice. Zanechala po sebe syna a dcéru. Rodina ženy teraz zverejňuje fotografie detí, ktoré sa o matkin hrob starajú.

Hoci si chlapec (7) matku nemôže pamätať, chúli sa pri jej hrobe. Rodina chce fotografiami upozorniť na častý výskyt rakoviny a vyzvať ženy, aby chodili na kontroly.

Matka dvoch detí Liane Roberson v roku 2011 zomrela na rakovinu krčka maternice. Zanechala po sebe dve deti, Abby a Kierana. V čase jej smrti bolo Abby sedem, ale Kieranovi bol iba jeden rok a svoju mamičku si tak nemôže pamätať.

Takmer sedem rokov po Lianinej smrti sa rodina rozhodla ukázať svetu dojemné fotografie, kde obe deti čistia matke hrob.

Lianina sestra Sam Davies chce snímky upozorniť na to, ako to môže dopadnúť, keď sa na kontrolu vydáte príliš neskoro , píše Dailymail . Sam fotografie zverejnila na svojom Facebooku a okamžite boli nespočetnekrát zdieľané.

Veľa žien Sam kontaktovala, len aby jej povedali, že už si test zariadili. „Kieran je na hrob svojej matky hrdý a považuje za veľmi dôležitú prácu ho vyčistiť. Je rád, že to môže urobiť pre svoju mamičku, ktorú si nepamätá, pretože zomrela pár dní po jeho prvých narodeninách,“ hovorí Sam.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Toto vás rozplače: 7-ročný syn čistí hrob mamičke, na ktorú si nemôže pamätať. ZOMRELA KEĎ MAL LEN 1 ROK”