Vďaka pene na holenie, dokážem vyčistiť aj práčku. Lepší spôsob nepoznám

Mnohí sme si už určite odvykli od ručného prania oblečenia. Väčšinu vecí hodíme do práčky a medzitým vykonávame iné, nie menej dôležité, domáce práce.

Tento zázrak techniky nám nielen že poskytuje čisté oblečenie, ale aj samotná práčka potrebuje istú starostlivosť. Prečítajte si, ako vyčistiť práčku obyčajnou penou na holenie.

Zloženie peny na holenie je skvelé na čistenie práčky. Okrem toho, vďaka nej bude vaša práčka voňať sviežo, bez nejakej ostrej arómy.

Najskôr naneste trochu peny na handričku z mikrovlákna. Pretrite spotrebič zvonku aj zvnútra. Najjednoduchší spôsob, ako vyčistiť práčku zvonku, je pretrieť prednú stenu, dvierka poklopu. Vo vnútri je potrebné venovať osobitnú pozornosť sklu na dvierkach, vnútornému povrchu bubna a gume. Nezabudnite tiež na zásobník na prášok a aviváž. Penu nechajte pôsobiť na povrchu približne 30 minút.

Potom zapnite práčku (bez oblečenia) a zvoľte celý prací cyklus pri najvyššej možnej teplote. Potom budú všetky mikróby a pachy zničené. Práčka zažiari čistotou a bude verne slúžiť dlhé roky.

Kto by to bol povedal, že obyčajná pena na holenie môže svojou účinnosťou konkurovať saponátu! Neustála starostlivosť a včasné čistenie ochráni vášho pomocníka v kúpeľni pred plesňami, zápachom a vodným kameňom. Ak sa vám tento skvelý nápad páčil, môžete ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku.

 

Zdroj: mirhitrostey.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vďaka pene na holenie, dokážem vyčistiť aj práčku. Lepší spôsob nepoznám”