56-ročná modelka zanechala všetkých v šoku! Predvádza postavu, ktorú by jej závideli mnohé…

Kathy Jacobs je žijúcim dôkazom toho, že aktuálne módne kritéria sú naozaj zastarané.

56-ročnú modelku dokonca vybrali ako finalistku konkurzu pre prestížnu značku Sports Illustrated, kde bude predvádzať plavky.

V svete módy a modelingu je pre ženy a mužou normálne, že je im určený tzv. „dátum spotreby“.

To v preklade znamená, že po určitom vekom už nevyhovujú kritériam modneho priemyslu a sú „nepoužiteľní“.

Samozrejme, takéto štandardy diskriminujú starších ľudí, no naštastie, sa čoraz častejšie stretávame s prípadmi, ktoré tieto nezmyselné pravidlá porušujú. Jedným z nich je aj Kathy, 56-ročná modelka s telom, ktoré vyzerá oveľa mladšie.

Rodáčka z Californie je vysoká 1,61 cm a má postavu. ktorá ja na závidenie. Aj preto sa rozhodla pre modeling.

Kathy Jacobs on Instagram: “Behind the scenes photo from my @si_swimsuit shoot!!!” | Sports illustrated swimsuit, Si swimsuit, Sports illustrated swimsuit models

foto: @ageisbeauty

Vo veku 56 rokov ju vybrali medzi finalistov súťaže, ktorú organizoval prestížny magazín Sports Illustrated, aby sa zúčastnila jeho špeciálnej plavkovej edície.

„Toľko to pre mňa znamená, byť súčasťou hnutia, ktoré je oveľa väčšie ako ja, a byť jeho súčasťou pre dámy v mojom vekovom rozmedzí. Mám 56 a svet považuje ľudí nad 55 rokov za seniorov.

Chcem len svetu ukázať, čo to naozaj znamená mať 56 rokov. Nie je to tak, že by som bola pripravená prevrátiť sa a hrať  sa na mŕtvu, pretože stále mám v sebe veľa života.“ Kathy Jacobs pre People. 

Jacobs však nepracuje len ako modelka. Nedávno ju obsadili do videoklipu, pre najnovší singel od skupiny Green Day a je takisto aj aktivistka pre zahrnutie starších ľudí do fashion priemyslu.

Obdivujeme Kathinu húževnatošť a vôľu, spoločne s jej neuveriteľnou sebadôverou. Veríme, že súťaž vyhrá a bude mať tú česť objaviť sa na stránkach Sports Illustrated!

zdroj: upsocl.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “56-ročná modelka zanechala všetkých v šoku! Predvádza postavu, ktorú by jej závideli mnohé…”