Chlapec cíti, že jeho brat je stále nažive aj napriek tomu, že sa s ním lúčil počas pohrebu

Navždy sa rozlúčiť s blízkym človekom je mimoriadne náročné. Títo ľudia však budú stále s nami v našich srdciach a spomienkach. Existujú však situácie, ktoré si nevieme vysvetliť.

Takou situáciou je aj príbeh malého Lucca, ktorý vidí svojho malého bračeka aj po jeho smrti a spolu sa hrávajú, akoby sa nič nestalo.

Ich matka Kasady Binghamová sa podelila o to, ako jej syn plný nadšenia vošiel do jej spálne a povedal jej, ako sa hrá so svojím bračekom. 

„Pred pár týždňami prišiel do mojej izby a povedal: ‚Mami! Musím ti povedať tajomstvo! Milo chodí za mnou, hráme sa spolu a už sa dokáže plaziť po štyroch!“

Lucca predtým otcovi povedala, že Milo nezomrel a že sa s ním stále hrá. Zdá sa, že puto tohto malého chlapca so svojím bratom je také silné, že má stále pocit, že žije.

                                                                                                                                instagram

Malému chlapcovi diagnostikovali leukémiu vo veľmi mladom veku a podarilo sa mu prežiť len o niečo viac ako rok.

Kassady zdieľala rôzne fotografie so svojimi malými deťmi na svojich sociálnych médiách, čím oživila pamäť svojho dieťaťa. V jednom z jej príspevkov môžete vidieť, ako Lucca dáva svojmu bratovi posledný bozk na čelo, než sa navždy rozlúčia.

 S rovnakým úsmevom žije ďalej v ich srdciach.

Hoci bolesť, ktorú táto rodina pociťuje je veľmi zdrvujúca, nachádzajú silu v tom, že ich drobec ich duchovným spôsobom naďalej sprevádza životom.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Chlapec cíti, že jeho brat je stále nažive aj napriek tomu, že sa s ním lúčil počas pohrebu”