Lesbický pár sa zobral úplne sám, lebo ich rodičia sa nechceli zúčastniť svadby! Nepotrebovali nikoho iného.

Prenajali si AirBnB, vyparádili sa a poriadne to oslávili.

Obmedzenia COVID-19 zasiahli veľa ľudí. Od reštaurácií a tisícok iných zamestnaní až po tých, ktorí dúfali, že oslávia svoju svadbu vo veľkom štýle.

Rovnako na tom boli aj  Chaya Milchtein a Jodyann Morgan, ktoré sa zosobášili napriek tomu, že nemohli pozvať svojich najbližších.

foto: Danielle Lawson / Natural Nerd Designs

Svadba bola malá a intímna, keďže ich rodiny s nimi oslavovať nechceli. Chaya, pedagogička, spisovateľka a rečníčka z Milwaukee, pred štyrmi rokmi stretla Jodyann, bezpečnostnú pracovníčkou z New Yorku. Po nejakom čase sa spolu presťahovali do AirBnB a žili spoločne s mačkou a korytnačkou.

Kvôli obmedzeniam COVID nemohli na svoju svadbu pozvať toľko hostí, koľko chceli. Namiesto toho sa rozhodli pre menej extravagantnú svadbu, ale ich rodina pozvanie odmietla.

Hoci sa možno nezúčastnili žiadni fyzickí hostia, 10 000 ľudí sledovalo priamy prenos obradu online po tom, čo sa dozvedeli o príbehu páru a súcitili s nimi.

Mladý pár zosobášila homosexuálna žena a celý svadobný personál pozostával z ľudí patriacich do LGBTQ+ skupiny. 

foto: Danielle Lawson / Natural Nerd Designs

„Keďže sme nemali veľké množstvo hostí, na ktorých by sme sa mohli sústrediť, zamerali sme sa na detaily, spolupracovali sme s queer, čiernymi a plus size predajcami, aby sme vytvorili skutočne jedinečný a krásny obrad.

Ani jeden z našich rodičov nemal záujem s nami oslavovať a Morgan chcela ísť do Vegas. Ja na druhej strane som chcela viac komunitnú záležitosť,“ vysvetľuje Chaya.

Tento príbeh je jasným dôkazom toho, že na skvelú svadbu stačí len zamilovaný pár.

zdroj: upsocl.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Lesbický pár sa zobral úplne sám, lebo ich rodičia sa nechceli zúčastniť svadby! Nepotrebovali nikoho iného.”