Matka 15 detí čaká ďalšie DIEŤA DO RODINY! Verí, že jej boli zaslané Bohom!

„Všetko sme nechali na Boha a sme spokojní so všetkým, čo sa nám Boh rozhodne dať. Nepoužívame antikoncepciu,“ 

38-ročná Patty Hernández má 15 detí a tento týždeň, len 3 mesiace po pôrode svojho najmladšieho, prezradila, že čaká 16-te.

Hovorí, že v budúcnosti nevylučuje ďalšie deti. Hernández a jej manžel Carlos (37) žijú so svojím veľkým potomstvom v 5-izbovom dome v Charlotte v Severnej Karolíne.

foto: Petty Hernández

Podľa denníka The Daily Mail pár minie okolo 500 dolárov ( okolo 520 eur)  týždenne na jedlo a plienky. V súčasnosti si takisto kupujú aj nové vozidlo, keďže ich rodina už prerástla ich 16-miestny autobus.

Medzi deťmi je 5 chlapcov a 10 dievčat, z toho 3 sady dvojčiat. Všetky deti majú mená začínajúce sa písmenom „C“ na počesť ich otca, ktorý pracuje ako čistič podláh.

foto: Petty Hernández

Napriek priznaniu, že výchova toľkých detí môže byť stresujúca, 15-násobná matka je rada, že má toľko detí.

„S novorodencami je to trochu stresujúcejšie a ťažšie. Bábätká neustále plačú a ja sa o ne musím starať. Ale je to požehnanie, ktoré nás teší.“ dodala.

Patty uznala, že toľké potomstvo si vyžadujú veľa práce, ale staršie deti už učí, aby sa zapojili a pomohli. „Práve teraz mám obrovskú kopu bielizne, čo znamená aspoň 5 hodín skladania oblečenia každé 2 dni,“ vysvetlila. „Periem aspoň 4-krát týždenne. Keď sa deti hrajú, často nechávajú svoje hračky na zemi, takže to musím tiež upratať.“

foto: Petty Hernández

„Snažím sa ich dostať do rutiny, aby si po sebe upratali. Každý z nich má svoje vlastné povinnosti. Najstarší si niekedy robí vlastné palacinky, ale väčšinu času varím ja.“ prezradila.

foto: Petty Hernández

Vo svete, kde sa veľké rodiny už stali minulosťou, bude táto žena privádzať na svet batoľatá tak dlho, ako jej to Boh dovolí.

zdroj: upsocl.com

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Matka 15 detí čaká ďalšie DIEŤA DO RODINY! Verí, že jej boli zaslané Bohom!”