Matka zaplatila za vystrihnutie jej nevlastného syna z rodinnej fotky! Chcela na nej byť len s jej biologickou rodinou!

Natalie vyvolala búrku na sociálnych sieťach, keď na Facebooku zverejnila správu so žiadosťou o pomoc pri odstránení nevlastného syna z fotografie.

Chcela totiž, aby na nej boli len jej biologické deti. Internet však neváhal a matku označil za „krutú“ a „bezcitnú“

Natalie, jej manžel, jej dvaja biologickí synovia a syn jej manžela z predchádzajúceho vzťahu sa nedávno nechali profesionálne nafotiť. Natalie však chcela fotky iba so „svojimi synmi“ a na Fabebook uverejnila, že je ochotná zaplatiť za úpravu fotky.

Twitter @WadeCrosss

Príspevok sa rýchlo stal virálnym po tom, čo používateľ Twitteru @WadeCrosss zdieľal Natalininu žiadosť. V komentároch ju označili za „nechutnú“ a „bezcitnú“.  Natalie poslala textovú správu fotografke, Dawn Marie, aby sa jej spýtala, či by mohla fotografie vyretušovať vo Photoshope.

„Je v poriadku, ak zverejním tento obrázok v skupine, aby som zistila, či niekto nevie vymazať môjho nevlastného syna? Ak nie úplne to chápem.“ napísala k záberu päťčlennej rodiny.

„Chceš ho odstrániť! Fotili sme bez neho?“ Fotografka odpovedala. Potom jej však dala súhlas: „Samozrejme, môžeš to urobiť, mne to nevadí!!“ napísala.

Twitter @WadeCrosss

„Áno, lol, chcem jednu len s mojimi chlapcami. A nie, nevzali sme ich so sebou. Dobre, ďakujem pekne!“ povedala Natalie Dawn.

Následne Natalie napísala do Facebookovej skupiny: „Ahoj! Môže niekto odstrániť to dieťa v strede?“

Členom skupiny sa žiadosť zrejme nepáčila a mnohí z nich na to reagovali smutnými a nahnevanými emotikonmi. Napriek tomu sa zdá, že Natalie dostala to, čo chcela, keďže jej profilová fotka na Facebooku zobrazuje iba jej biologických synov. Po zdieľaní na Twitteri však príspevok získal ešte negatívnejšiu pozornosť.

„Predstavte si, že máte také malé srdce.“ bol len jeden z komentárov.

zdroj: upsocl.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Matka zaplatila za vystrihnutie jej nevlastného syna z rodinnej fotky! Chcela na nej byť len s jej biologickou rodinou!”