Mníška videla ako sa modelky bozkávajú, jej reakcia vyvolala poriadnu búrku

V uličkách Neapolu sa uskutočnilo fotenie modeliek, ktoré sa bozkávali. Mníška, ktorá šla okolo, sa na to nemohla pozerať. Pristavila sa a upozornila ich, že konajú niečo, čo ich privedie do pekla. Neskončilo to iba výmenou názorov.  Mníška sa snažila modelky rozdeliť.

Video z tohto konfliktu sa dostalo na internet a získalo pozornosť mnohých ľudí.

Serena de Ferrari a Kyshana Wilson sú modelkami, ktorých pracovnou úlohou bolo bozkávať sa v jednej z neapolských uličiek. Fotky boli vytvárané na zákazku pre magazín „Not Yet”. Nie všetko ale išlo podľa plánu. Fotenie prerušila pobúrená mníška.

Modeliek sa spýtala, či sa v ten deň už zúčastnili svätej omše. To, čo tvorili,bolo podľa mníšky satanovo dielo.

„Z ničoho nič k nám prišla mníška, či sme boli ráno na omši. Začala obviňovať našu generáciu z koronavírusu. Potom si všimla, že modelky pózujú a bozkávajú sa, okamžite pribehla aby ich odddelila.” opisoval člen tímu.

Modelky nevedeli, čo majú robiť. Nemohli sa zdržať smiechu. Mníška ich nechcela pustiť.

„Čo robíte? Čo robíte? Toto je satanovo dielo! Ježiš, Mária, sv. Jozef!” kričala.

Prípad komentoval aj člen miestneho združenia pre LGBTQ+ komunitu Antella Sannino. Podľa neho došlo k jasnému prejavu homofóbie. K veci sa vyjadril aj miestny kňaz, ktorému sa správanie mníšky nepáčilo.

„Cirkev vždy aktualizovala svoje názory, ale ako vo všetkých spoločenstvách, aj s v tom našom, sú niektorí členovia, možno staršej generácie, ktorí nedržia krok s meniacou sa dobou.” opísak kňaz Salvatore Giuliano.

Čo si o tom myslíte vy?

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mníška videla ako sa modelky bozkávajú, jej reakcia vyvolala poriadnu búrku”